Toto je 5 nejlepších balíčků sezóny 6.

Odemknete všechny výhody sezóny 6 Clash Royale? Víme, že Clashvidad překvapuje hráče Clash Royale se vším, co nabízí. Proto jsme vás chtěli přivést 5 nejlepších balíčků sezóny 6 Clash Royale Takže o Vánocích můžete vyhrát každý zápas.

Warrior Healer je velmi silný, takže buďte připraveni, protože tato nová karta se může objevit v jednom z 5 balíčků, které vám představíme.

Bitvy Clash Royale budou trvat 5 minut

Stejně tak 5 nejlepších balíčků Clashvidadu

Warrior Gavel Healer – Giant Goblin

Bezpochyby jde o nejsilnější balíček sezóny 6 Clash Royale. Warrior Healer má příliš mnoho výhod ostatní karty ve hře a musíte ji využít bez ztráty síly.

Můžete se bránit pomocí Fireball, Spark a Mega Minion. Ale tajemství je v lektvaru x2. Použití Giant Goblin, který bude tankovat věž s Warrior Healer, můžete za ně umístit Night Witch and Sparks jako poslední, škoda je nemyslitelná.

Nezapomeňte použít Černý princ v lektvaru do vydání x1 vedle druhé věže.

Hřbitov na hřbitově – jed

Hřbitov na hřbitově - jed

Classic Cemetery deck – Poison always works. Můžete použít následující dopisy na obranu:

  • Bombardovací věž.
  • Barbar Barrel.
  • Twister.
  • Baby dragon.
  • Gentleman.

Pro Použijte Attack Graveyard with PoisonNezapomeňte však použít Knight nebo Baby Dragon k tankování věže, tímto způsobem můžete způsobit mnohem větší škody. Ice Wizard vám také pomůže zpomalit a eliminovat hordy nepřátel.

Pekkova kladívko – čaroděj

Je to trochu divný, ale funkční balíček, zejména kvůli zrcadlu, ale můžeme vás ujistit, že vám pomůže. Můžete vyvíjet tlak na prince, aby strhl věž a přinutil ho bránit se. Taky, Zrcadlo s princem, takže máte dva prince, jednoho pro každou věž.

Ale tajemství je ve vašem útoku. Zkombinujte Pekku s kouzelníkem a ledemdojde k velkému poškození. Vybíjení a kostra armády vám také pomohou bránit se.

Globe Deck – Miner

Globe Deck - Miner

S využitím Rework of The Hangman získáváme tento balíček s Bombastic Globe a Miner. Myšlenka je docela jednoduchá Zatímco balón způsobí veškeré poškození, Miner tankuje věž.

Ale, obrana je na této palubě to nejlepšíBarbaři jsou dokonalou kartou k poražení léčitele válečníků, zatímco kat eliminuje všechny armády. Inferno Tower vám pomůže eliminovat těžké karty jako Lava Hound nebo Golem.

Paluba Lavablom

Paluba Lavablom

Konečně tu máme klasický Lavablom deck, který je možná trochu drahý, ale vždy funkční. Myšlenka je jasná, využijte ji Lávový honič při pronásledování bombastického balónu. Můžete jej také zkombinovat s ledem a způsobit mnohem větší škody.

Máte všechno Přisluhovači vám pomohou chránit se před všemi druhy karetale buďte opatrní, pamatujte, že některé šipky nebo hurikán je srazí dolů. Zatímco vaše šípy brání bombastický balón, barbaři vám pomohou chránit se před jakoukoli kartou země.

Toto je 5 nejlepších balíčků sezóny 6 Clash Royale. Mohu vás ujistit, že ano použijte některé z nich, nejlepší nápojový rekord získáte na konci Clashvidadu. Ale řekni nám to Co si myslíš, máš lepší balíček? Váš názor je pro nás důležitý, dejte nám vědět v komentářích.