Toto je 5 nejlepších her podobných Candy Crush …

Hry jako Candy Crush

Candy Crush Saga je jednou z nejpopulárnějších mobilních her všech dob. Má stovky milionů stažení, silný vliv popkultury a mnoho dalšího. Není to však jediná hra svého druhu, protože mnoho lidí se snaží dosáhnout úspěchu této série. Proto to přinášíme pro vás Top 5 podobných her jako Candy Crush. Takže tento příspěvek si nemůžete nechat ujít.

Budete milovat Dr. Mario World

Dr. Mario World je mobilní verze klasické hry z počátku 90. let. Na herním plánu je tolik virů, Dr. odpovídající barevné pilulky pro každý virus k jejich odstranění z mapy. Tato hra zahrnuje širokou škálu úrovní, online režim, power-upy, různé postavy a dokonce i virtuální asistenty.

Toto je hra trochu pomalejší než většina titulů Abyste získali body, musíte zkombinovat 3 položky. Ale je to docela zábavné a udrží vás nalepené na telefonu po dlouhou dobu. Pokud jste to ještě nevyzkoušeli, už nečekejte a stáhněte si ji z obchodu Google Play.

Dr.  Mario svět

S Toy Story Drop znovu prožijete to nejlepší z této úžasné filmové série

Toto je další klasická hra se zápasem tři. Ale, Opravdu zarážející je, že má téma Příběh hraček. Hráči budou muset použít všechny své dovednosti k vymazání tvarů na hrací ploše. K tomu je samozřejmě můžete spojit.

Hra obnovuje mnoho míst a scén z filmů pro trochu extra kouzlo, ale to nijak významně neovlivní hru. Další přidanou hodnotou této hry je, že má příběh, který se zaměřuje na postavy eposu. Rozhodně jde o vynikající hru svého žánru.

Bejeweled Blitz, další skvělá volba

Bejeweled je populární herní série jako Candy Crush Saga. Používají velmi podobnou mechaniku: sestavíte herní figurky, tyto figurky se odlepí od hrací plochy a nové odpadnou. Nejlepší variantou této série je Bejeweled Blitz, která se dokáže prosadit jako jedna z nejúspěšnějších her svého druhu.

Rozhraní hry je mimořádně pěkné a jednoduché. takže pro vás nebude použití příliš obtížné. Můžete soutěžit s ostatními hráči z celého světa a dostat se do žebříčku Blitz Champions.

Bejeweled blesk

Indy Cat Match 3 je ideální pro ty nejmenší v domácnosti

Indie Cat Match 3 nezískala virální hit, jako je Candy Crush Saga, ale stále je to velmi dobrá hra se zápasem 3. Hráči se přizpůsobují tvarům, doplňují úrovně a sbírají rozmanitost. kočičí předměty postupovat. Má také velmi zábavnou povídku, i když ne příliš hlubokou.

Celkově je zážitek velmi zábavný a neškodný a určitě chytí ty nejmenší v domě. Ideální hra pro vaše děti, To však neznamená, že si to dospělí nemohou užít naplno.

Magic: The Gathering, inovace v žánru

Tato hra je perfektní kombinací mezi: Magic: The Gathering a populární žánr Match 3. Jádrem je docela typická válečná hra, kde musíte kombinovat tři nebo více prvků, abyste mohli provádět útoky, bránit se nebo postupovat pomocí hádanek.

Toto je jedna z nejlepších her Ze série Puzzle Quest a rozhodně má co nabídnout. Jeho hratelnost je stejně jednoduchá jako u jiných žánrových her a jeho rozhraní je jednoduché a snadno použitelné. Další skvělá volba, pokud chcete vyzkoušet něco nového.

Magic: Puzzle Quest

Co o tobě, Znáte nějakou jinou hru podobnou Candy Crush?