Toto je 5 nejlepších hokejových her pro Android

V obchodě Google Play existuje široká škála sportovních her, některé populárnější než jiné. Například to nemusí být pokryto hokejem, fotbalem nebo basketbalem, ale je to určitě široce sledovaný sport po celém světě. Proto vás zde chceme představit 5 nejlepších hokejových her pro Android. Nenechte si ujít tento příspěvek a zvládněte led.

Hockey Classic 16, nejrealističtější hra svého druhu

Hockey Classic 16 je jednou z mála her se skutečnou hokejovou mechanikou. Zde sklouzáváte shora dolů po ledě, házíte disky, střílíte góly, hrajete obranu a vyhráváte mistrovství. K dispozici je 60 týmů, sedm herních režimů a další.

To znamená V této hře je spousta obsahu a mnoho způsobů, jak ji hrát. Je to relativně stará hra a již rok nemá aktualizace. Než si tedy něco koupíte, nezapomeňte si vyzkoušet bezplatnou verzi. Je to však velmi dobrá volba pro každého hokejového fanouška.

Hokej Classic 16

Budujte tým svých snů s Franchise Hockey 2019

Franchise Hockey 2019 je fantasy hokejový simulátor vlastněný CBS. Tento titul vám umožňuje vytvořte tým, simulujte všechna roční období, trénujte své hráče a více. Najdete předměty a loot boxy zdarma v podobě balíčků hráčů, které vám pomohou dokončit váš vysněný tým.

Mechanika je poměrně jednoduchá a pokud jste milovníky tohoto sportu, je pravděpodobné, že strávíte spoustu času nalepeným na vašem smartphonu. Už tedy nečekejte a stáhněte si tuto hru z níže uvedeného odkazu.

Franšízový hokej 2020

Hockey All Stars, další skvělá volba

Hockey All Stars je velmi příjemná hokejová hra, která obsahuje mnoho skutečných prvků tohoto sportu. Zde budete mít joystick a některá tlačítka ovládání hráčů na ledě a vytváření nejlepších her. Jeho mechanika je velmi jednoduchá a jeho rozhraní je intuitivní a přímočaré.

Stahování je zcela zdarma, takže nebudete mít žádnou výmluvu, abyste tuto hru nepřestali zkoušet. Je to nepochybně jedna z nejlepších hokejových her pro Android, kterou najdete.

Hokej All Stars

Ice Hockey Puppet, nejzábavnější volba

Jedná se o velmi zábavnou Pongovou hlavu s hokejovými prvky. Toto je doslovný 2D titul, ve kterém hodíte disk ledem a druhý hráč vám dá zpět. Vítězem bude samozřejmě vítěz s největším počtem gólů. Zde najdete jedenOpravdu zábavné obrázky a docela jednoduché ovládání. Určitě je to skvělá volba, jak se pobavit na svém mobilu.

Aplikace nebyla v obchodě nalezena. ?

Lední hokej Sticman, nejvíce nostalgický

Stickman Ice Hockey je skvělá hra s vynikající skutečnou hokejovou mechanikou. Můžeš bruslení, střílet góly, ukládat, bojovat s protivníky a mnoho dalšího. Má styl hokejových her z 90. let, takže se od té doby budete cítit definičně a nostalgicky.

Také ve hře čtyři úrovně obtížnosti, 46 týmů, různé režimy sezóny, podpora PvP pro více hráčů a podpora řadičů. To vše z něj dělá pravděpodobně nejlepší hokejovou hru pro Android.

Co o tobě, Znáte nějakou jinou hokejovou hru pro Android?