Toto je 5 nejlepších vlakových her pro Android

nejlepší vlakové hry pro Android

Ze široké škály dostupných videoher jsou simulátory jedním z nejhranějších. A jsou to tyto hry pojďme zažít situace každodenního životaale hrát roli, kterou obvykle nemůžeme hrát v reálném životě. Například pokud jste vždy chtěli použít vlak, v reálném životě je to nemožné bez potřebné technické a teoretické přípravy.

Díky videohrám již není nutné mít veškerou tuto přípravu k řízení vlaku. Pokud chcete být železnicí, stáhněte si jednu z těchto možností: Nejlepší vlakové hry pro Android zde představujeme. Ne skutečný život, ale zábava je stejná!

Train Sim – realistický simulátor vlaku

vlak sim

Pokud chcete vlakovou hru, která vám poskytne realistický zážitek ze železnice, Train Sim je pro vás. Čaj Nabízí více než 50 vlaků a 10 plně 3D prostředí s docela dobrou grafickou kvalitou pro mobilní hru. Systém řízení je jednoduchý a umožňuje vám vychutnat si výhled a odpočinout si při cestě vlakem do dobrého přístavu.

Pokud jde o herní režimy Train Sim, můžete: přepravující cestující z jedné stanice na druhou přepravit zboží na vyžádání. Tato hra vám také umožňuje sedět vedle cestujících nebo sledovat vlaky ze stanic a užít si zážitek z jiné perspektivy. Stručně řečeno, Train Sim je ideální hra pro milovníky vlaků.

Trénujte sim

Vlakové nádraží 2 – vytvořte železniční říši

Další velmi realistickou vlakovou hrou je Train Station 2. Na rozdíl od té předchozí však v této hře nebudete jen řídit auta a sledovat vlaky. Na nádraží 2 začnete několika vlaky na vlastní náklady a vy budete vydělávat peníze a kupovat více vlaků, jak budete plnit dopravní mise. Tímto způsobem rozroste jak své železniční impérium, tak svou sbírku vlaků.

Ačkoli to vypadá snadno, hra není snadná. Vlakové nádraží 2 Otestujte si své dovednosti v řízení železniční společnostiProtože budete muset doplnit svůj vozový park a dokonce vyrábět produkty, abyste mohli plnit objednávky zákazníků. Stanice i vlaky jsou přizpůsobitelné a rozšiřitelné, takže na začátku budete mít spoustu práce. Stáhněte si nyní a hned začněte budovat své železniční impérium.

Euro Train Simulator: Travel Europe by Train ve vašem Androidu

euro vlak simulátor

Euro Train Simulator je hra, která vám umožňuje Cestování vlakem po železnici spojující hlavní evropská města. Můžete jít mimo jiné z Madridu do Barcelony, z Mnichova do Augsburgu, z Paříže do Milána. Nejlepší ze všeho je, že Euro Train Simulator vám nabízí kompletní simulační zážitek. Umožňuje vám vybrat si typ vlaku, který chcete cestovat, počasí, čas a trasy.

V této hře je velmi snadné řídit vlak a díky světové špičce budete moci porovnávat své úspěchy s úspěchy ostatních lidí. Nepochybně jedna z nejlepších vlakových her pro Android.

Pocket Trains: klasika, která nikdy nevyjde z módy

Už vás nebaví realistické vlakové simulátory? Pak si zahrajte Pocket Trains. Kvalita grafiky je 8 bitů, ale jedná se o jednu z nejzábavnějších vlakových her pro Android. V této hře budete muset Spravujte a vylepšujte své železnice a přepravujte důležitý náklad po celém světě.

Kapesní vlaky také denní události pro odemčení zvláštních vlaků a získejte díly, které vám umožní postavit vlaky, které chcete. Pokud jste milovníky vlaků, budete tuto hru zbožňovat.

Impossible Trains: The Braziest Train Game There Is

Pokud chcete hrát vlakovou hru, která rozbíjí všechny formy a nabízí vám jinou hratelnost než kdy dříve, stáhněte si Impossible Trains. Budeš žít Zkušenosti těžší než řídit vlaky na nemožných kolejích. Dokážete si představit řízení vlaku ve vzduchu? Můžete to zažít v této hře.

Ačkoli to vypadá šíleně, ve skutečnosti tato hra nabízí stejné režimy jako běžná vlaková hra. Takže na Impossible Trains můžete: vyzvedněte cestující a odvezte je včas do cílové stanice, můžete také přepravit náklad, atd. Rozdíl je v šílených tipech, díky nimž jsou všechny tyto jednoduché úkoly tak komplikované. Odvažujete se hrát?

Jednalo se o nejlepší vlakové hry pro Android. Pamatujte, že při řízení vlaku nemůžete dosáhnout velmi vysokých rychlostí a nebudete mít moc volnosti při manévrování. Tak, Pokud je to rychlá hra, kterou chcete, navštivte odkaz níže a zjistěte nejlepší závodní hry roku 2019 pro Android.