Toto je 6 nových her dostupných v Apple Arcade

Služba předplatného her Apple, Arcade, byla vydána s více než 50 hrami. Jak společnost založená v Cupertinu ujišťuje, tento počet se s přibývajícími týdny zvyšuje Stále jsme daleko od dosažení 100 titulů, které Apple během své prezentace získal.

Společnost Apple ji nedávno přidala do seznamu dostupných her 6 nových titulů„Obsah, jako jsou všechny již dostupné, lze přehrávat bez nutnosti trvalého připojení k internetu a je kompatibilní s iPhone i iPad, iPod touch, Apple TV a macOS (i když ne se všemi).

Sociální fotbal

Nová rychlá a zábavná multiplatformní fotbalová hra speciálně vyvinutá pro dotyková zařízení. Umožňuje nám to řídit nebo spravovat tým. Umožňuje nám také soutěžit online s ostatními trenéry, kteří řídí jejich týmy a užívají si přímé zápasy offline (jsou vyžadovány kontroly).

Sociable Soccer 2020 (AppStore Link)

Sociální fotbal 2020

Rogue Games, Incorporated

Bezbarvý

Tato hra je o podivném a surrealistickém dobrodružství, které musíme podniknout, abychom obnovili barvu světa, ve kterém se nacházíme, řešením hádanek.

Bezbarvý (AppStore Link)

Bezbarvý

Shifty Eye Games Ltd.

Cech

Zachyťte se svými přáteli skřety, duchy a kávovary, abyste šplhali po mystických chrámech a zabránili rozpadu světa v těchto epizodách dobrodružství.

Guilds (AppStore Link)

Cech

Sirvo Studios, Inc.

UFO v pásce: první kontakt

Tato hra naznačuje, že hledáme důkazy návštěvníků z vnějšího světa, které lze považovat za pokračování hry pro iOS. Mimo tento svět.

UFO on Tape: First Contact (AppStore Link)

UFO na pásku: První komunikace

Revoluční koncepty

Takeshi a Hiroshi

Tato hra vypráví každodenní příběh dvou bratrů, kteří kombinují animovaný svět s loutkami a hrami na hrdiny.

Takeshi and Hiroshi (AppStore Link)

Takeshi a Hiroshi

Oink Games Inc.

Ball Up: Mayhem

Marbles jsou také k dispozici v Apple Arcade z rukou hry Marble it Up: Mayhem, která je součástí jejich mramorové plošinové hry od stejných tvůrců. Mramor a Mramorový boom.

Marble It Up: Mayhem!  (AppStore Link)

Marble It Up: Mayhem!

Marble It Up, LLC