Toto je Fire Thrower, nová karta sezóny 7 …

Je Clashvidad naštvaný, že je po všem? Nebojte se, Supercell zahájil rok stylově. Ano, protože to představili před několika minutami Fire Launcher Clash Royale Sezóna 7 nová karta. Běžná karta kvality, která přichází s novým herním mechanikem.

Před dávnou dobou Supercell nevydala v Clash Royale novou kartu stejné kvalityepické a legendární jako poslední jsou zvláštním žánrem. Jen proto, že je rozšířený, neznamená, že je špatný, spíše je přehnaně dobrý.

Vše, co potřebujete vědět o Fire Launcheru

Fire Launcher je nová karta pro Clash Royale Season 7. Sezóna, která se bude jmenovat Lunární festival. Něco, co se nám zdá normální, protože mnoho videohier oslavuje s tímto tématem začátek čínského roku.

Čím je Fire Shooter tak výjimečný?

Nová mechanika, protože Rakety, které střílejí, havarují a explodují dozadu. Jak můžete vidět na videu, je to dokonalá karta, kterou je možné započítat:

  • Golem – čarodějnice.
  • Golem – Noční čarodějnice.
  • Golem – Čaroděj.
  • Giant – Čaroděj.
  • Obří – čarodějnice.

A všechny druhy karet v rámci jeho strategie: tank vpředu a karta se spoustou poškození vzadu. Požární střelec tento druh hry dokončíje docela zajímavá věc, protože právě teď vidíme mnoho balíčků v podobných hrách.

Dále, také odolat vytváření karet. Protože pokud máte za věží sběratel lektvarů, pec nebo goblinskou chatu, rakety, které ji zasáhnou, explodují směrem k desce budovy za ní.

3 kapky lektvaru stojí, Ještě nemožnější! Je to téměř dárek tří králů, který nám dal Supercell.

Kdy bude k dispozici a jak bude získán?

Vše, co potřebujete vědět o Rocket Launcheru

Fire Launcher bude v Clash Royale k dispozici od 6. ledna 2020. Můžete jej také získat na akci, kterou pro ni Clash Royale speciálně umístí, jako ve hře Warrior Healer.

Jakmile jej odemknete, Fire Launcher bude na stejné úrovni jako vaše King’s Towerale pouze pro sezónu 7. Po skončení této sezóny se vrátí na výchozí úroveň. Ale nebojte se, toto je běžná karta, takže většinu z nich dostanete do truhly.

Je zajímavé, že vývojáři v Supercell souhlasili, že: Nápad Fire Launcher přišel od Penny, Super speciální bojovník od Brawl Stars. Přiznali také, že chtěli udělat dopis, který dlouho vypadal jako lukostřelci, ale se škodami způsobenými mušketýrem.

Fire Launcher od Androidphoria bude to úžasná karta, která změní váš herní styl. Takže buďte opatrní, protože vám brzy povíme o 5 nejlepších balíčcích sezóny 7 Clash Royale.