Toto je malá aktualizace z listopadu 2019 o Brawl Stars

Jak se máš v Brawl Stars, máš Emze? Víme, že dosáhnout 8 000 brýlí je trochu obtížné, ale troufáme si věřit, že to zvládnete. S tím ale buďte opatrní, protože vás a tohle to určitě bude zajímat Aktualizace Brawl Stars z listopadu 2019 přináší tři nové skiny.

Tato aktualizace je poměrně malá, protože Velké změny přijdou na prosinecTo Supercell nazývá Brawllidays. Takže se nebojte, protože vaši oblíbení bojovníci se prozatím nezmění.

Světové finále Brawl Stars

Při této příležitosti Brawl Stars vytvořila alianci s aplikací pro zasílání zpráv LINE. Tato aliance přinesla nové skiny třem velmi známým bojovníkům použitým ve hře:

  • El Primo: El Brown.
  • Leon: Sally Leon.
  • Carl: Leonard Carl.

Tři konkrétní výtržníci El Primo je snadno dosažitelnéale Leon je legendární výtržníkproto je trochu těžké sehnat. Čas Carl je super speciální výtržník že se musíte dostat do krabic. Hodně štěstí, protože šance, že se vám objeví, je 1,2096%.

Jsou nové nátěry vycházejí z postav z LINEBrown a kolProto to budou tyto postavy, které převezmou výtržníky. Brown a kol. Jsou tagy používané aplikací LINE.

LINE: Volání a zprávy zdarma

Zveme vás, abyste se podívali na našeho průvodce, jak získat více krabic v Brawl Stars od Androidphoria, určitě vám pomůže najít legendární výtržníky, které vám možná chybí.