Toto je nejlevnější mobilní telefon Snapdragon 865, který si můžete koupit právě teď

Toto je nejlevnější mobilní telefon Snapdragon 865, který si můžete koupit právě teď

Nyní, Viděli jsme několik telefonů, které vynikají s Qualcomm Snapdragon 865.I když drtivá většina z nich pravděpodobně nespadá do vašeho rozpočtu. Před několika dny jsme vám přinesli první příležitost koupit Xiaomi Mi 10 před uvedením na mezinárodní trh, ale dnes vám přinášíme něco zajímavějšího: nejlevnější mobilní telefon Snapdragon 865, který si můžete koupit právě teď. Kromě toho vám nabízíme několik dalších nabídek.

Kromě tohoto mobilního telefonu Nabízíme vám také nové nabídky Xiaomi Mi 10 Pro, které jsou velmi nízké ceny. Stává se zajímavější možností ve vztahu k tomu, co vám přinášíme jako první. Jelikož jsme telefony s Qualcommem, zaměříme se na iQOO 3 5G. Snapdragon 865, který nyní můžeme koupit levněji.

Kupte si mobilní telefon se Snapdragon 865 za méně než 600 eur

Tento iQOO 3 5G vám nemusí být zpočátku známý, ale můžeme vás ujistit, že je to velmi zajímavý smartphone a jeden z nejlepších na trhu. Tuto značku vlastní Vivo i Oppo. Dále, První smartphone s pamětí UFS 3.1ale má co nabídnout. Uvnitř nám ​​Qualcomm Snapdragon 865 poskytne dostatek energie na cokoli, co chceme, a zajistí kompatibilitu s 5G připojením.

iQOO 3 5G

Má baterii 55 W rychlé nabíjení 4 400 mAhPro napájení 6,44 palcového AMOLED displeje s dotykovou vzorkovací frekvencí 180 Hz je balíček fotoaparátu také docela atraktivní. Nejlepší je ale nepochybně jeho cena, protože 6 + 128 GB základní verze se na Geekbuying prodává za 586 eur, ale 8 + 128 GB verze za 617 eur se také jeví jako skvělá nabídka. Kromě toho se jedná o nejnižší dostupnou cenu pro terminál s procesorem.

12 + 512 GB Xiaomi Mi 10 Pro je již pod 1 000 eur

Pokud jste jedním z uživatelů, kteří chtějí to nejlepší z nejlepších bez ohledu na cenu, je Xiaomi Mi 10 Pro jednou z nejlepších alternativ, které právě máte. Jeho cena již poklesla, protože jsme ho poprvé viděli v prodeji, což nám umožňuje získat nejlepší verzi 12 + 512 GB za 976 eur. Pokud nepotřebujete hodně paměti 8 + 256 GB model 849 eur.

Fotoaparát Xiaomi Mi 10 Pro

Více příležitostí pro nové mobilní telefony a notebooky

Tyto nabídky pocházejí z Geekbuying v obou případech, nechte si je hned teď některé smartphony a notebooky nové generace. Pokud tedy hledáte rekonstrukci mobilního telefonu i notebooku, doporučujeme vám tyto nabídky prozkoumat, protože jsou dodávány také v mezinárodním měřítku.