Toto je nový Galaxy A10, nejlevnější mobilní telefon Samsung řady A.

JE Samsung Galaxy A10 Byl to jeden z posledních oficiálních modelů společnosti. Jedná se o nový základní model přední značky a má také přitažlivost. Dozvíme se více o tomto mobilním telefonu, který nepochybně má to, co je zapotřebí k tomu, aby byl nejoblíbenější.

Vlastnosti Samsung Galaxy A10

Uvidíme, co víme Vlastnosti Samsung Galaxy A10:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Samsung Galaxy A10 Má velkorysé rozměry s úhlopříčkou 6,2 palce a protáhlý design, který modernizuje vzhled. Pokud jde o technické specifikace, a Panel Infinity-V, s malým zářezem v kapce vody. rozlišení HD + 1520 x 720 pixelů. V designu jsou rámečky obrazovky tenké, ale spodní část je pečlivě zesílena, takže rohy jsou zaoblené, takže celkový vzhled je dobrý a příliš se neliší od nových. Galaxy A30 a A50 více moci. Mobilní telefon je dodáván v jasných barvách, jako je modrá, červená a černá.

Paměť, procesor a operační systém

S Osmijádrový procesor Exynos 7884 1,6 GHz na palubě a přijatelná paměť 2 GB RAM s 32 GB interním úložištěm nebo ROM, máme jednu z nejpraktičtějších a nejzákladnějších konfigurací. Jeho kapacitu však lze vždy rozšířit pomocí karty microSD, kterou můžeme mít až 512 GB … Mobile integruje tu stávající. Android 9 Pie pod přizpůsobením Samsung One UI. Velmi dobře!

Samsung Galaxy A10 přichází v odvážných barvách, jako je modrá nebo červená a černáSamsung Galaxy A10 přichází v odvážných barvách, jako je modrá nebo červená a černá

Baterie a připojení

Baterie Samsung Glaxy A10 tady je Kapacita 3 400 mAhŽe je mobilní telefon dostatečně pokryt autonomií, pokud vezmeme v úvahu požadavky na hardware a displej.

I když společnost neintegruje snímač otisků prstů pro odemykání, zdá se, že mobilní připojení přináší vše potřebné pro dobrý výkon bez překvapení, pokud jde o technické vlastnosti, protože není zaveden žádný speciální prvek.

Fotoaparáty

A v sekci fotografií Hlavní fotoaparát Samsung Galaxy A10 navrhuje nám jediný 13 MP snímač S clonou f1.9, aniž by chyběl LED blesk. Pokud jde o funkce, režim slabého osvětlení, pro zlepšení jasu fotografií. A co se týče máme přední kameru, 5 MP snímač vhodné pro lepší selfie.

Cena Samsung Galaxy A10

Příbuzný Cena Samsung Galaxy A10, výměna bude stát přibližně 105 eur. Alespoň cena první propagace v Indii. Je velmi možné, že se toho brzy dočkáme u nás a uvidíme, zda jsou tyto náklady platné, ale nevěříme, že to v každém případě přesáhne 120 eur.

Samsung Galaxy A10 má pro optimalizaci fotografií režim slabého osvětleníSamsung Galaxy A10 má pro optimalizaci fotografií režim slabého osvětlení

Výsledky a názory na Samsung Galaxy A10

Samsung Galaxy A10 cenově dostupný nový mobilní telefon střední třídy Samsungnemělo by se to nazvat jednoduše základním rozsahem. Terminál má vše, co potřebujete pro každodenní dobrý výkon, bez mimořádných prvků a také bez zanedbávání nezbytného vybavení, abyste měli po ruce dobré zařízení. A pokud jde o prestižní značku, cena je vždy vysoká.

Oficiální stránka Samsung ve Španělsku