Toto je nový tablet Samsung Galaxy Tab S6

Toto je nový tablet Samsung Galaxy Tab S6

7. srpna byl představen Galaxy Note 10 ze série, o které je známo, že nese S-Pen, takže Samsung využije scénu a vytvoří s tímto perem další tým. Galaxy Tab S6.

Nový špičkový tablet Samsung Galaxy Tab S6Slibuje tvrdou konkurenci pro iPad Pro od Apple. Dodává se s čtečkou otisků prstů pod obrazovkou a procesorem Qualcomm Snapdragon 855, konfiguracemi RAM 6 nebo 8 Gbyte a verzemi úložiště 128 a 256 Gbyte, které lze rozšířit díky slotu pro kartu microSD. Bude k dispozici pouze ve verzích s WiFi nebo WiFi + LTE.

Všechno o novém Galaxy Tab S6 uniká a přichází s S-Pen. Duplikuje Samsung Apple?

Váš nový Samsung Galaxy Tab S6 vás sází na přístup k konceptům, jako je iPad Pro, s profesionálněji zaměřeným produktem.

Tyto terminály obvykle obsahují S-Pen v jednom slotu zařízení, ale letos poprvé přichází design S-Pen zvenčí a drží jej magnety jako tablet Apple.

Uniklý design ukazuje duální fotoaparát pro ty, kteří rádi fotografují s obrovským zařízením na veřejných místech a poměrně agresivní designové linie připomínající iPad Pro. Tato duální kamera na zadní straně tabletu je malá věc. Časté, přesto praktické při fotografování s hloubkovými efekty nebo při zvyšování poměru optického zoomu. Po sluchátkovém konektoru není ani stopy, což jasně ukazuje, že Korejec sní o bezdrátové budoucnosti.

Nabízí také nové funkce, jako je zadní slot pro uložení a vložení pera, které bude hrát v zařízení velkou roli. Přítomnost postranních kolíků naznačuje, že s doplňky, jako jsou vlastní a ultratenké klávesnice, přichází další příslušenství.

Pokud jde o snímač otisků prstů, obrázky nenabízejí mnoho informací, takže společnost Samsung se mohla rozhodnout pro biometrický identifikační systém s fotoaparátem nebo snímačem integrovaným pod panelem. Další možností je, že se rozhodnou úplně vyloučit stejné rozhodnutí jako dříve.

Pokud jde o spouštěcí ceny, budeme si muset počkat, ale vše ukazuje, že skok v kvalitě povede k výraznému zvýšení nákladů na zařízení.