ZTE Axon 10 Pro 5G ultra modern tasarım

Toto je nový ZTE Axon 10 Pro 5G!

Ultra moderní design ZTE Axon 10 Pro 5G

ZTE také, MWC 2019je nový ZTE Axon 10 Pro 5G. Ano, je to první mobilní telefon značky s připojením 5G a má také neuvěřitelnou sílu. Může soutěžit s jinými vyššími rozsahy Prezentováno na konferenci.

Je třeba poznamenat, že má skvělý a moderní design. Pokud se chcete o tomto smartphonu dozvědět více, naučíme vás o něm vše.

Specifikace ZTE Axon 10 Pro 5G

Specifikace ZTE Axon 10 Pro 5G

Nepochybně jejich funkce a specifikace jsou skvělé. Kromě toho, že je to první 5G mobilní telefon, který ZTE nabízí, je na obrazovce čtečka otisků prstů a další velmi zajímavé věci.

vlastnosti

ZTE Axon 10 Pro 5G

Rozměry a hmotnost Tloušťka 7,9 mm, další měření budou potvrzena
obrazovka 6,4 palce Full HD + AMOLED
Procesor Qualcomm Snapdragon 855 osm jader
Úložiště dat 6 GB
Úložný prostor 128 GB Rozšiřitelná až na 512 GB přes microSD
Zadní kamera Duální 48 MP + 20 MP s 5x teleobjektivem
Přední kamera 24 MP
Konektivita a doplňky LTE, 5G, WiFi 802.11 a / b / g / n / ac, duální pásmo a Bluetooth 5.0
baterie 4300 mAh s rychlým nabíjením
OS Android 9.0 Pie

Ultramoderní design se zářezem na kapku vody

Tenký rámeček ZTE Axon 10 Pro 5G

Design ZTE Axon 10 Pro 5G je velmi atraktivní a má moderní funkce, díky nimž je velmi atraktivní pro lidi. No, zmenšené rámy a zářez ve stylu kapky vody. To poskytuje vysoce kvalitní celou obrazovku.

Jedná se o velmi kompaktní mobilní telefon a kovový materiál můžete vidět pomocí svisle umístěného zadního fotoaparátu a příslušného LED blesku na zadní straně.

Fotoaparáty vynikající kvality

Duální fotoaparát ZTE Axon 10 Pro 5G

S tímto mobilním telefonem nebudou problémy s kvalitou obrázků. ZTE Axon 10 Pro 5G má duální zadní kameru. 48 MP + 20 MPdost na to, aby překonal 5 fotoaparátů nové Nokie 9 PureView Bylo tolik fotoaparátů vyžadováno v jediném mobilním telefonu? Možná má nová Nokia některé speciální funkce, ale ZTE Axon 10 Pro 5G je dost.

Přední kamera

Na druhou stranu má přední kameru 24 MP a žádný LED blesk. Je to jeden z nejlepších pro pořizování selfie.

Připojení 5G a další

Připojení ZTE Axon 10 Pro 5G

Jak víte, mnoho značek nyní ukazuje své nové telefony připojené k 5G a ZTE nechce zůstat pozadu. Díky Modem X50 5G, Podařilo se jim tuto funkci nastavit. To je stejné, jaké se používá v Xiaomi Mi Mix 3 5G a Samsung S10 5G.

ZTE Axon 10 Pro 5G bude mít následující funkce: Rychlost až 2 Gb / sněco velmi cool. Je třeba také poznamenat, že obsahuje anténu, která může dosáhnout pokrytí 2G / 3G / 4G / 5G, což výrazně zlepšuje kvalitu mobilního signálu.

Špičkový mobilní telefon s neuvěřitelnou silou

Napájení ZTE Axon 10 Pro 5G

ZTE Axon 10 Pro 5G nemá co závidět dalším nabízeným vysokým dosahům. Na tomto telefonu nejnovější výkonný procesor QualcommSnapdragon 855 a je doprovázen 6 GB RAM. Jako takový je dostatečně výkonný pro spouštění aplikací, které vyžadují hodně energie.

Cena ZTE Axon 10 Pro 5G

I když v současné době není u ZTE Axon 10 Pro 5G žádná schválená cena, Méně než 700 EUR. Na druhou stranu bude k dispozici v polovině března nebo na konci července. Podobně budeme informovat o cenách a uvedení nových mobilních telefonů na Androidphoria.

Tags:, , , ,