Toto je první Call of Duty pro Android, který bude brzy vydán

Vaše legenda po celá léta Call of Duty funguje na mobilním doručování. To bylo do roku 2018 každý rok zamítnuto. V srpnu Tencent začal vyvíjet hru v Číně a dnes se můžeme dočkat několika screenshotů. Ano, mluvíme Call of Duty pro AndroidDodání pro mobilní zařízení od konce roku 2018 do začátku roku 2019. Ačkoli je ve vývoji jen několik týdnů, hra již má grafický engine a docela překvapivou kvalitu. Bohužel stále nemůžeme nahlédnout do pohybu postavy nebo plynulosti hry. ale ano mnoha důležitým bodům.

Od příštího týdne Celosvětové spuštění Call of Duty Black Ops 4, jedna z nejočekávanějších dodávek roku. Na mobilních telefonech se nic neočekává, ale po uvedení na trh společnost pravděpodobně přidá další. Důraz na vývoj CoD Mobile. Studio zodpovědné za Tencent je Timi Studio, stejní pracovníci, kteří vyvinuli PUBG Mobile.


Honor 8X je již ve Španělsku oficiální: všechny funkce


CoD Mobile může být Black Ops a mít Battle Royale

Móda Battle Royale Nelze popřít. Nová hra Call of Duty pro konzoly uvede tento mod poprvé mimo Čínu, takže doufejme, že bude k dispozici také v mobilní verzi. Na filtrovaných screenshotech a můžete vidět úžasnou grafiku Mapa ságy Black Ops. Proto lze hru nainstalovat do Black Ops, ne do Modern Warfare.

Všechno je čínské, protože vývoj hry probíhá zde. Může přijít do asijské země dříve, I když doufáme, že v určitém okamžiku konečně uvidíte globální trh. Vypadá to na docela rychlý vývoj, takže jsme o jeho spuštění mohli slyšet do konce roku 2018.

To je skvělá zpráva pro každého Uživatelé AndroiduJako jedna z nejdůležitějších střílecích her v tomto odvětví konečně přichází na mobilní zařízení. Kromě toho, Timi Studio má velkou přítomnost a vyvinula Pubg mobile, jedna z nejlépe optimalizovaných her na platformě. Mějte na paměti, že můžete hrát CoD Mobile na svém zařízení střední třídy.


Google Home Mini s příchodem Google Pixel 3 ukázal novou barvu


Zdroj | cvrlikání