Toto je vnitřek i vně Chongqing Apple Store, který se otevře zítra

Před několika dny jsme vás informovali, že se otevře nový Apple Store, který se uskuteční v sobotu 31. ledna. Toto otevření se týká řady obchodů, které společnost Apple otevřela v Číně, a plánuje se na ně odpovídajícím způsobem připravit. Čínský Nový rok.

Stejně jako předchozí, Apple objednal nástěnnou malbu pro některé umělce v této oblasti, která zakrývala přední část obchodu až do dne, kdy jej obchod objevil dnes. Samozřejmě můžeme říci „Apple to udělal znovu“ a to by dávalo větší smysl než kdy jindy, protože tento obchod s jablky je kopie.

Ale nikdo nepanikaří. Společnost Apple nekopírovala žádné obchody Xiaomi, Meizu nebo Huawei, ale zkopírovala sama sebe. Pravděpodobně design tohoto nového obchodu je pro některé docela známý a je téměř totožný s tím, co jsme mohli dlouho vidět v legendárním Apple Store v Pudongu. To však neznamená, že je to o něco méně krásné.

Distribuce společnosti Apple pro letošní rok s cílem podpořit růst prodejů na asijském trhu je fenomenální, což jim přinese nebývalé zisky a růst v Číně. Viděli jsme zprávy poukazující na teorii prodeje v Číně. Již překročila hranice Spojených státůněco, co se nikdy předtím nestalo a nedělá nic jiného, ​​než posílení své pozice, kde tímto trhem prochází významná část budoucnosti společnosti.

Uvidíme, jak tyto obchody zareagují na nové produkty, které budou uvedeny na trh v tomto roce. Apple hodinky nebo pověst iPad Pro a MacBook Air Retina.