Toto jsou nejlepší tipy, jak vyhrát v režimu vyhledávání …

Kromě Gun Game a Dominion Mode můžete hrát také v Call of Duty Mobile v režimu Search and Destroy. V tomto herním stylu týmy se rozdělí, aby splnily různé cílejeden musí zneškodnit bombu a druhý ji musí aktivovat, dokud nevyprší čas.

V tomto režimu hledání a zničení je důležité pracovat jako tým, protože je velmi důležité umět zvítězit nad nepřáteli. Pokud máte zájem být MVP této hry, pak Dáme vám nejlepší tipy, které vám pomohou snadno vyhrát.

Bránit a útočit

Call of Duty Mobile bomby

Jak jsme již zmínili, týmy jsou rozděleny na dva, jeden bude útočný a druhý bude obranný. Pro vědět, jak hrát na různých stranách, měli byste zvážit několik tipů:

  • Na obranu (bombová jednotka): Musíte pracovat jako tým, vždy je důležité bránit nosič bomb. To bude zodpovědné za její aktivaci a všichni společníci musí chránit oblast tak, aby ji nepřátelé nezneutralizovali.
  • Útok (tým, který zneškodnil bombu)– Buďte opatrní, když se snažíte přiblížit na místo s bombami, protože na útok bude čekat mnoho nepřátel. Je třeba poznamenat, že používání granátů je často velmi užitečné, protože tam, kde je mnoho cílů, explodují a můžete si vzít spoustu obětí.

Používání útočných zbraní

Útočné zbraně Call of Duty Mobile

V tomto herním režimu se nepřátelé zpravidla střetávají zblízka a mnoho lidí se shromažďuje v místě, kde má bomba chránit bombu. To je důvod, proč je důležité zvážit nosit nejlepší automatické protipožární zbraně. Tak, Budete schopni rychle eliminovat mnoho nepřátel zneškodnit nebo aktivovat bombu.

Výhody podpory pro vzlet

Výhody režimu Call of Duty Mobile pro vyhledávání a ničení

V Call of Duty Mobile najdete až 16 různých výhod. pomozte vojákovi zlepšit jeho výkon na bojišti. Má červené, zelené a modré výhody, z nichž každá plní svůj účel ve prospěch hráče. V tomto případě je nejlepší zvolit následující:

  • Bomba: Když dostane explozi -35% poškození.
  • Publikum: Vizualizujte kroky nepřítele na 4 sekundy.
  • Expert na demolice: + 25% k poškození výbuchem.

Pokud nosíte bombu, jděte opatrně k cíli

Pamatujte, že nepřátelé budou chránit oblast, abyste bombu nenastavili. buďte velmi opatrní k cíli. Pokud tak učiníte, ujistěte se, že vás doprovází člen vašeho týmu, protože vás může chránit, pokud na vás zaútočí.

Používejte kouřové bomby k ochraně uživatele bomby

Kouřové bomby jsou klíčovým zdrojem v režimu hledání a zničení, protože mohou sloužit jako ochrana vojáka nesoucího bombu. Když aktivujete bombu přesně v oblasti A nebo B, Doporučuje se hodit kouřový granát, aby ho nepřátelé neviděli a zaútočit na něj. Získáte tak dostatek času k aktivaci bomby a ochraně před hrozbami.

Na druhou stranu v režimu Battle Royale můžete také získat masivní zabijácké pruhy, takže se budete umisťovat rychleji, než očekáváte.