Toto jsou nejlepší způsoby, jak získat zdarma rubíny v Mario …

Pokud vás horečka Mario Kart Tour chytila, jste na správném místě. A když vám ukážeme nejlepší způsoby, jak získat coiny zdarma, představíme vám je v tomto příspěvku. nejlepší tipy pro získání bezplatných rubínů. Prozkoumejte tyto skvělé cheaty a užijte si sílu a výhody těchto drahokamů ve hře. Začněme!

Nainstalujte si hru a získejte své první rubíny

Registrace Mario Kart Tour

Celkově každý nový hráč v Mario Kart Tour 20 rubínů jen pro nastavení a vyzkoušení hry. To vám může pomoci začít, ale určitě chcete vydělat více. Existuje tedy mnoho dalších triků, jak vydělat rubíny.

Přihlaste se každý den a dostanete svou odměnu

Neexistuje žádné podvádění ani nic opravdu mimořádného. Jednoduše, Přihlaste se každý den a Mario Kart Tour vás odmění. Tímto způsobem získáte rubíny, které vám umožní přístup k více postavám a dalším prvkům hry.

Snažte se o úroveň výš

Jak závodíte a vyhráváte vítězství, získáváte zkušenostní body v Mario Kart Tour. Jako následníci pokaždé, když se o úroveň výš, dostanete nějaké rubíny. Pokud chcete znát množství rubínů, které získáte při přechodu na další úroveň, jednoduše klepněte na energetickou lištu umístěnou v levé horní části obrazovky.

Nezapomeňte na turistické dárky

V současné době začínají všichni hráči svou cestu z New York Tour. Zadejte závody a události a Odměnou vám budou takzvané Tour Gifts. Musíte jen vyhrát vybrané závody a mít dostatek Maxiestrelashů, abyste získali své rubíny a další ceny.

Zaujměte nejlepší místo ve sklenici

Účastí a vítězstvím v kvalifikačních pohárech ve hře získáte další rubíny. Množství obdržených rubínů bude přímo souviset s místem, kde jste dokončili klasifikaci.

Dokončete většinu výzev

Ve hře je mnoho výzev, kde musíte splnit konkrétní cíle. A jako odměnu můžete získat rubínystejně jako zdarma Max hvězdy nebo odznaky. V tomto herním režimu najdete Tour Challenges, Gold Challenges a Standard Quests. Proto se ujistěte, že jste ve všech, abyste získali cenné volné rubíny.

Toto jsou nejjednodušší způsoby, jak získat zdarma rubíny na Mario Kart Tour. A pokud víte o jakékoli jiné metodě, zveme vás, abyste nám zanechali komentář.