Toto jsou změny v zítřejší aktualizaci Clash Royale

Konflikt

Clash Royale pokračuje v práci stejně jako každý měsíc a přináší nám aktualizaci každé tři nebo čtyři týdny. Před několika týdny na Redditu zazněla zpráva a stěžovali si, že zaměstnanci Supercell pracují jen čtyři hodiny týdně, 3 dny v týdnu. Lidé začali hravým tónem stěžovat a každý týden žádali o aktualizace, pokud pracovali pět dní v týdnu. To ukazuje vztah, který mají Clash Royale a Reddit, protože ten má vždy nejnovější úniky dříve než kdokoli jiný.


Huawei Mate 9: To je to, co víme 3 dny po jeho představení


Napsali jsme článek komentující nové karty, které Clash Royale zahrne do této aktualizace, ale ukázal nám pouze jednu. Od ostatních jsme věděli, že budou jen obyčejní, epičtí a legendární. Tuto metodu implementovala společnost Supercell v předchozí aktualizaci, aby postupně přidávala všechny karty každé dva týdny a aby hráči hráli denně po dobu těchto 8 týdnů.. V aktualizacích ale budou další změny, které si zaslouží projednání, a my to uděláme.

Tato aktualizace, která bude do hry implementována zítra, obvykle během ranního španělského času, není příliš velká, ale přináší několik důležitých změn, které vylepšují herní zážitek. První změnou, o které jsme diskutovali před několika dny, byly změny rovnováhy, jako hlavní změny jsme viděli vzestup hněvu a méně zmrzlý ledový duch.

V přátelských bitvách právě teď budou všechny karty na úrovni pravidel turnaje, což znamená běžné v 9, speciální v 7, epické ve 4 a legendární v 1.. Ať už máte společnou kartu na úrovni dvanácti nebo jednu úroveň jedna, tato karta vás automaticky umístí na úroveň 9, než úroveň karty jen snížíte. Další změnou je, že při sledování soupeřovy hry již nebudete moci vidět každý z jejich lektvarů, což se může stát cheatem, pokud pomáháte příteli, ale uvidíte pouze hru a karty pro každého.

Zeptejte se nikdy nebylo jednodušší, protože Clash Royale zkracuje čas vyžadování karet z 8 hodin na 7 hodin, což hráčům usnadní žádost o tři karty v jeden den. To jsou všechny změny, které Clash Royale implementuje v zítřejší aktualizaci, která byla přidána k nové kartě Tornado, o které jsme původně diskutovali.


Obrázek Meizu M5: společnost nadále sází na cenu