Transformers: Battle Tactics pro iPad obsahuje nové postavy z Beast Wars

Vývojář mobilních her DeNA dnes oznámil svou další speciální událost. Transformers: Taktika války Umožní uživatelům koupit nové postavy ze série Beast Wars. Transformers: Battle Tactics je bezplatná tahová bojová hra. iPhone a iPad.

Dnešní speciální událost v Transformers: Battle Tactics se jmenuje „Beast Wars: Episode 1“ a bude k dispozici dnes od 10. dubna do 14. dubna.

Transformers-War-Tactics-Monster-Wars (1)

Co jsou Monster Wars?

Války monster Jedná se o 3D kreslený seriál, který navazuje na odkaz Transformers a ve Španělsku je známý jako Guerra de Beasts.

Transformers-War-Tactics-Monster-Wars 6

Tato série popisuje, jak se loď má Maximální hodnoty (Potomci autobotů a jiné lodi Predakony (Potomci Decepticons) se hroutili během časového skoku na prehistorickou Zemi.

Jakmile jste tady, transformátory přijměte zvířecí podobu aby nedošlo k poškození jeho obvodů radiací. Zde je malý kousek videa ze série Beast Wars.

Nové postavy z akce Transformers: Battle Tactics

Kromě 75 ikonických postav z filmů jako Optimus Prime, Megatron, Bumblebee nebo Starscream, sbírejte a bojujte s dalšími transformátory Inspirován zvířaty a dinosaury z filmů Maximals a Predacons z televizních seriálů Beast Wars.

Transformers-War-Tactics-Monster-Wars 4

Pokud jste nikdy neměli možnost vyzkoušet tahovou bojovou hru Transformers Battle Tactics pro iPhone a iPad, dnes by na to mohl být dobrý den, zvláště pokud jste byli stoupenci seriálu 3D karikatura vydaná koncem 90. let.

Stáhněte si Transformers: Battle Tactics

Transformers: Battle Tactics je zdarma, vyžaduje iOS 7 a je kompatibilní se všemi modely iPhone a iPad:

Nezapomeňte navštívit: Rovio zahajuje hru Angry Birds Transformers.

Pokud nevíte, jak hra funguje, nebo jen chcete vidět hru Transformers: Battle Tactics, nenechte si ujít následující video, které jsme přidali níže:

Transformers Battle Tactics nabízí všechny druhy zajímavých funkcí ve vašich hrách pro iPhone a iPad: Přizpůsobení našeho vybavení, PvP bitvy, kombinace útoků, speciálních událostí a dokonce soutěže mezi přáteli. Pokud máte rádi tahové bojové hry, je to váš ideální titul.

Co si myslíte o Transformers: Battle Tactics a jeho nových postavách? Koupili jste si nějaké transformátory ze série Beast Wars? Dejte nám vědět o všech vašich zkušenostech s Transformers: Taktika války ze sekce komentáře. Děkuji!