Třetí beta verze iOS 12.1.1 a tvOS 12.1.1 a druhá watchOS 5.1.2 jsou nyní k dispozici pro vývojáře

Kluci v Cupertinu spustili beta stroj pozdě včera a vydali beta pro všechny operační systémy, na kterých společnost pracuje. kromě macOS. Vývojáři proto již mají třetí beta verzi iOS 12.1.1 a tvOS 12.1.1.

Apple také včera v noci watchOS 5.1.2 sekunda betaNa rozdíl od bet a iOS a tvOS jde o beta verzi, která je k dispozici pouze vývojářům. Pravděpodobně během několika hodin uvolní přátelé od Tima Cooka veřejné verze verzí pro iPhone i iPad a Apple TV.

Jedna z hlavních inovací z iOS 12.1.1. Při volání FaceTime zjistíme, že je možné pořídit živou fotografii. Navíc byla přijata platforma pro videohovory společnosti Apple Vylepšení uživatelského rozhraní Abychom usnadnili přístup k možnostem volání, jako je ztlumení, přidání nových členů, deaktivace kamery … Pokud jsme dosud chtěli během hovoru přistupovat k nastavení, museli jsme kliknout na nabídku představovanou třemi tečkami.

S iOS 12.1.1, iPhone XR bude moci rozšířit oznámení na uzamčené obrazovce díky Haptic TouchK terminálům s technologií 3D Touch tak lze přistupovat jako k uživatelům. Rozhraní Apple News také dostává zprávy o této aktualizaci, protože nám umožňuje skrýt postranní panel, když používáme iPad v orientaci na šířku.

Novinky z watchOS 5.1.2 najdete na: nové komplikace aplikace Mail, Messages, Home, Maps… Pro novou speciální oblast Series 4 existují další novinky v řídicím centru, kde najdeme nové tlačítko, které nám umožní rychle povolit nebo zakázat funkci rádia.