Trojitá kamera Huawei P30 Pro pózuje na živých fotografiích měsíc před jejím oznámením

Ačkoli mnoho z jejich pozornosti je zaměřeno na terminály jako Huawei Mate X Pravdou je, že velkou sázkou čínské společnosti v tomto roce 2019 nebude tento skládací smartphone. Huawei představí novou generaci vlajkových lodí smartphonů, brzy se dočkáme Huawei P30, P30 Lite Y P30 Pro. Tyto terminály budou k vidění na speciální akci v Paříži 26. března. Špičkový model si však dnes všimli na MWC 2019 v Barceloně.

Huawei P30 ProHuawei P30 Pro

Připomeňme si pověsti přisuzované tomuto modelu, o kterém dnes mluvíme, že se jedná o kameru se čtyřmi senzory uspořádanými v řadě. Na fotografii, která nás doprovází, však vidíme terminál s trojitými fotoaparáty. A obrázky představují přesně model P30 Pro, zejména s názvem Vogue vytištěným na zadním panelu P30 ProKódové označení Huawei P30 je Elle.

Telefon byl vyfotografován v demo místnosti Huawei, takže není pochyb ani o zdroji těchto obrázků. Zdroj zdůrazňuje, že se jedná o prototyp, „ale vzhledově téměř hotový“. Box Huawei P30 Pro Vybaven trojitým fotoaparátem? Odpověď se dozvíme přesně za měsíc.

Huawei P30 ProHuawei P30 Pro

Možná série P30 Pro Bude dodáván s trojitým fotoaparátem. Verze fotoaparátu se čtyřmi senzory, speciální verzi tohoto smartphonu lze ošetřit pomocí vestavěného 5G modemu. Navzdory některým tvrzením se však obrázky tohoto terminálu neshodují s Huawei P30 Pro, ale ve skutečnosti máme co do činění s jiným terminálem …

Na úrovni designu Huawei P20 Pro má tedy hlavní místnost představovanou dvěma bloky Huawei P30 Pro má blok. Smartphone jako celek má stejné rozměry jako P20 Pro, takže by se neměla zvyšovat úhlopříčka obrazovky. Terminál vypadá docela štíhlý. A ve spodní části vidíme pouze jeden port USB-C, takže se budeme muset rozloučit se standardním konektorem pro sluchátka na tomto mobilním telefonu.

Huawei P30 ProHuawei P30 Pro
Huawei P30 ProHuawei P30 Pro

Fotografování předního panelu bylo zakázáno, protože jeho design ještě nebyl dokončen. Podle pověstí však obojí P30 Pro, Tak jako S30bude mít výřez obrazovky vyskakovacího typu.

V současné době nejsou známy další podrobnosti o funkcích tohoto nového modelu smartphonu Huawei …

Zdroj: digitaltrends

Zdravím z hloubky bytů.