TVSofa uzavře s novým zákonem o duševním vlastnictví

Ano, k tématu vyplňování blogů se vracíme dnes: nový zákon o duševním vlastnictví, Co zatím způsobilo, že Series.ly a Google News oznámily vypnutí; zaprvé proto, aby byly k dispozici odkazy na stahování a zadruhé nevyplácely „jen uspokojení“, že nový zákon vyžaduje, aby platili všichni agregátoři zpráv. TVSofa dnes, Jedna z nejlepších aplikací pro udržování našich oblíbených filmů a televizních pořadů aktuální, Oznamuje stažení z App Store kvůli novému zákonu o duševním vlastnictví (LPI) Z logických důvodů: pokuta za hostování připojení je 600 000 EUR. Prohlášení TVSofa po skoku.

TVSofa bude stažena z App Store … bude i nadále fungovat?

Než budete pokračovat, musím vám říct, že vše v tomto článku je výňatky z prohlášení The Clash Soft (vývojáře TVSofa) vydaného před několika hodinami, které lze shrnout do několika velmi jednoduchých bodů:

  • TVSofa bude z App Store odstraněna 30. prosince tohoto roku z důvodu LPI
  • Aplikace podporuje vytváření pohodlnější platformy než stahování
  • Oznámte novou aplikaci bez přímých odkazů
  • Ti, kteří si aplikaci nainstalovali, ji budou moci nadále používat ale nebude se aktualizovat a pokud smažou … sbohem, sbohem!
  • Video Web Downloader bude i nadále k dispozici v App Store po celém světě

Aplikace již není k dispozici v App Store

Bez dalších okolků, které oficiální prohlášení vám nechávám s TVSofa? Oznámil jeho odstranění z App Store:

Více 80 000 uživatelů celkem a průměrně 10 000 aktivních uživatelů denně, TVSofa Díky vám všem se stala jednou z referenčních aplikací pro iOS, pokud jde o přístup k informacím o televizních pořadech a filmech. Několikrát jsme dosáhli TOP 1 v celém španělském App Store a většinu času patříme mezi 10 nejlepších v oblasti zábavy. Je čas se rozloučit s TVSofa, jak ji nyní známe.

Jak mnozí z vás vědí, vláda této země má většinou (pouze lidovou stranu) reformu zákona o duševním vlastnictví, která kriminalizuje odkazy na pokuty a tresty odnětí svobody až do výše 600 000 eur, mimo jiné se již zavázala k neomezenému uzavírání Google News Španělsko a stránek jako Series.ly. způsobil odstranění odkazů.

Myslím, že pochopíte, „nebudeme hrát“ a Odebereme TVSOFA z obchodu s aplikacemi 30. prosince 2014Do tohoto data bude i nadále nabízena zcela ZDARMA jako minulý měsíc, takže pokud jste si ji vy nebo přítel ještě nestáhli … spusťte ji ke stažení hned, hloupě!

Chceme zachránit CELKOVÉ ODMÍTNUTÍ k tomuto zákonu. POPULÁRNÍ STRANA opět vytváří zákony, které jsou nelogické a jen pro pár. Distributoři a producenti filmů a seriálů musí jednou provždy pochopit, že budoucnost je na internetu, a nikoli na DVD, stejně jako tomu je v jiných průmyslových odvětvích, jako je hudba. Jsme si jisti, že takový model bude nyní v této zemi dokonale fungovat.

Ale to není konec … Na konci ledna a začátkem února 2015 uvedeme na trh další aplikaci, která vypadá velmi podobně jako TVSofa, ale bez přímých odkazů na obsah. S touto aplikací můžete spravovat celý svůj katalog Series.ly, stejně jako jste to udělali s TVSofa a dalšími velmi zajímavými funkcemi, které vám později řekneme.

VELMI DŮLEŽITÉ: TVSofa bude i nadále fungovat na vašich zařízeních jako dříve, jediná věc je, že k 30. prosinci 2014 již nebude moci aktualizovat nebo nakupovat v App Store. Naše další doplňková aplikace pro TVSofa je k dispozici v celosvětovém App Store, který bude i nadále Video Web Downloader.

A konečně úžasnému technickému týmu Series.ly za péči a pozornost, kterou nám vždy projevili, všem médiím, která nás podporovala od samého začátku, a samozřejmě vašim komentářům, e-mailům atd. Na iTunes. Děkuji, děkuji a děkuji !!