Tweetbot byl aktualizován, aby nám umožňoval posílat obrázky prostřednictvím přímých zpráv

Twitter odmítá zemřítMnoho lidí už nějakou dobu předpovídalo smrt mikroblogovací sociální sítě, ale pravdou je, že se zdá, že Twitter vzdoruje těm největším. Totéž řekli pro Facebook a zdá se, že prožívají svůj zlatý věk tím, že vitaminizují své nové aplikace (koneckonců Instagram) funkcemi svých konkurentů.

A pokračováním v Twitteru, dnes vy Jedna z nejlepších alternativ k Tweetbot, oficiálnímu klientovi Twitteru pro iOS. Náš přítel z Tapbots vydal novou verzi slavného klienta pro Twitter Tweetbot, jeden Od verze 4.6 nám aplikace umožňuje posílat obrázky prostřednictvím DM stejně jako nám to oficiální klient na Twitteru umožňuje … Toto a mnoho dalších věcí vám řekneme po skoku.

Pravda je taková Tweetbot mě nikdy úplně nepřesvědčil Je pravda, že protože jsme zvyklí na oficiálního klienta Twitter pro iOS, postupně se vylepšují přidáváním všech novinek, které oficiální klient Twitter pro iOS má. Je velmi zajímavé, protože ukazuje, že zaměstnanci společnosti Tapbots aplikaci neustále vylepšují.

To nám říkají aktualizovat protokol Nová verze Tweetbotu pro iOS verze 4.6 aplikace:

– Nedávno přidané nové API pro Twitter povolit odesílání obrázků prostřednictvím DM (Přímá zpráva), nyní můžete také odeslat jakýkoli obrázek přes Tweetbot. – odpověď na Tweet, Jména uživatelů, na které jste odpověděli, se nepočítají do 140 znaků. Uvažuje se o tom na Twitteru.

Takže teď víte, jestli chcete Mějte na Twitterubotu nejnovější zprávy z Twitteru Neváhejte aplikaci aktualizovat a pokud ji nemáte, budete muset přejít na stránku pokladny … Tweetbot 4 pro iOS cena 9,99 €, jeden mírně vysoká cena Vzhledem k tomu, že i přes občasný tlak na reklamy máte oficiální alternativu Twitteru zdarma.