Tweety, GIF, videa, hlasování nebo fotografie již nejsou omezeny na Twitter

cvrlikání už se nepočítá tweety, GIF, videa, hlasování nebo fotografie v Limit 140 znaků začít dnes. Jak již dříve oznámili, nyní můžeme do tweetu přidat další informace bez obav o hranice.

Oznamují také, že testují takové změny. uživatelská jména se do odpovědí nepočítají mít delší odpovědi.

Jak jsme řekli, limity nepřekračují skutečných 140 znaků, ale nejsou zahrnuty multimédia ani další prvky. A také možná brzy uživatelská jména.

Twitter za několik dní přidá výjimky z limitu 140 znaků.

Začít dnes 19. září 2016 Ke každému tweetu můžeme přidat více obsahu, abychom přidali větší hodnotu, aniž bychom se příliš starali o limity znaků.

Tweety, které připojíme k novému tweetu, se nepočítají jako fotografie, obrázky GIF, videa nebo hlasování.

Tato změna rozhodně je Děkujeme uživatelům Twitteru protože se budou moci lépe vyjádřit. A ve skutečnosti se podstata v tuto chvíli nemění, protože limit je stále krátký, je povoleno zveřejňování informací ve formátu mikro blogu.

Od této chvíle tedy můžete: pípání déle. Pokud vám to však neumožňuje, nebojte se, že nanejvýš několik hodin nebo dní můžete psát ty dlouhé tweety z mobilních aplikací i z webu. V každém případě mějte na paměti, že multimediální položky se nepočítají na hranici, v textu je povolen stejný počet znaků.

Twitter bude upozorňovat na živé přenosy lidí, které sledujete