Twitter byl aktualizován, aby byl kompatibilní s režimem automatického ztmavení iOS 13. Ukážeme vám, jak aktivovat

Od doby, kdy Apple uvedl na trh iPhone X, první iPhone s OLED displejem, existuje mnoho aplikací, které se přizpůsobily technologii, kterou nám tento typ displeje nabízí a umožňuje. používejte pouze LED diody, které ukazují jinou barvu než černoušetří baterii v aplikacích, které používáme nejčastěji.

Twitter nebyl nikdy charakterizován jako jeden z vývojářů implementujících nové funkce související s hardwarem smartphonů. Ve skutečnosti přidal temné téma před několika měsíci. S vydáním iOS 13 19. září už jsou kluci v Jack Dorsey Aplikace byla aktualizována, aby byla kompatibilní s tímto modem.

Když do aplikace Twitter přidáte temný režim, bude to pouze nám umožnilo ručně povolit a zakázat. S iOS 13 můžeme nakonfigurovat náš terminál tak, aby byl tmavý režim aktivován v konkrétní čas odpoledne / noc a ráno deaktivován. Po poslední aktualizaci můžeme nakonfigurovat aplikaci tak, aby ji povolila a deaktivovala podle nastavení systému.

Tímto způsobem, pokud aktivujeme tmavý režim našeho zařízení spravovaného iOS 13, aplikace bude aktivuje tmavý režim bez nutnosti interakce s nastavením aplikace. Chcete-li povolit automatický tmavý režim na Twitteru, musíme provést následující kroky:

  • Po otevření aplikace získáte přístup k možnostem kliknutím na náš avatar. Nastavení a soukromí.
  • Poté klikněte Displej a zvuk a pak Tmavý režim.
  • V možnostech režimu Dark Mode musíme kliknout na přepínač Automatický tmavý režim.

Této funkce funguje, pouze pokud je váš terminál spravován systémem iOS 13Protože iOS 12 nemá funkci automatického tmavého režimu. Nemělo by se zapomínat, že temný režim je jednou z hlavních inovací, kterou iOS 13 dokáže.