Twitter je pro mnoho uživatelů uzavřen

Sociální síť Modrého ptáka, spadnout k vašim službám už je to pár minut. Obecně platí, že když dojde k selhání sociální sítě, je to obvykle cvrlikání Twitter pro potvrzení novinek, ale momentálně selhává.

Pokud si děláme legraci, sociální síť nenahrává tweety z kanálů ani profilů, nepřehrává videa ani GIF, neumožňuje odesílání soukromých zpráv ani zveřejňování tweetů.

Twitter omezí hluboké podvody a další upravený obsah

Tento nový pokles Twitteru, Verze pro Android, iPhone, iPad a web vaše sociální síť.

Pokles Twitteru ovlivňuje celý svět a podle níže uvedené mapy ukážeme, že Španělsko patří mezi země nejvíce zasažené narušením služby Twitter.

Obrázek - Twitter dole: sociální síť nefunguje

Důvod tohoto poklesu není v současné době znám, protože se nejedná o důležitý den, ale o běžný den, ale vše je porucha serverů sociálních sítí. Očekává se proto, že služba bude obnovena během několika příštích minut.

Pokud chceme zadat Twitter právě teď, objeví se v dolní části dialogové okno, které nám říká: “Tweety v tuto chvíli nelze přijmout.” Prosím zkuste to znovu později.”

Některé sociální sítě ve svých službách selhávají hodiny a hodiny. To se stalo Facebooku s dominovým efektem a WhatsApp a Instagram byly také ovlivněny celodenním poklesem.

Telegram není pozadu, před několika měsíci, téměř před rokem, prošel poklesem, kde byl téměř 12 hodin mimo provoz.

Pamatujte si to Na Twitteru je každý měsíc 336 milionů aktivních uživatelůJe údaj aktualizován na leden 2020. Více než 500 milionů tweetů je každý den zveřejněno na sociální síti modrého ptáka.

I když se čísla mohou zdát velmi vysoká, nejsou na úrovni 2 000 milionů uživatelů WhatsApp nebo 500 milionů uživatelů TikTok nebo dokonce více než 1 000 aktivních uživatelů vlastněných Instagramem. Ale tato „soutěž“ má jasného vítěze a Facebook má dnes neuvěřitelných 2 500 aktivních uživatelů každý měsíc.

Postava, která někdy uniká kontrole našich znalostí, a když ji vidíme, chápeme, proč se vlády dívají na takové společnosti s lupou.

Twitter odebere neaktivní účty a uvolní uživatelská jména