Twitter může vašim vývojářům posílat soukromé zprávy a chráněné tweety

Hlavní zranitelnost objevená Twitterem, která je aktivní téměř rok a půl. Vypadá to jako Selhání Twitteru způsobil jeho odeslání Soukromé zprávy a chráněné tweety od vás vývojářům.

Pravda je taková narušení bezpečnosti Osoby odpovědné za Twitter to v poslední době věděly, a jakmile si uvědomily, že je to pravda a existují, okamžitě se vrhly na opravu.

Nejen Chyba, kterou by Twitter měl opravit Nakonec v květnu poslal uživatelům návrhové zprávy ke změně přístupového kódu kvůli různým problémům nebo v květnu loňského roku, zatímco další selhání by mohlo způsobit, že vám pípají.

Nemusíš nic dělat

Uživatelé budou o tomto selhání informováni, protože Zpráva na vašem účtu Twitter abychom vás o této skutečnosti informovali, tj. že vaše soukromé zprávy nebo chráněné tweety mohly být zaslány vývojářům sociálních sítí.

Lze odstranit všechny tweety z Twitteru jediným kliknutím?

Co by uživatelé měli dělat? Momentálně nic, Twitter chybu opravil a uživatelé nesmí podniknout žádné kroky v této souvislosti, protože se jedná o zdánlivě vyřešené vnitřní problémy.

cvrlikání Stále vyšetřuje tento problém objevený začátkem září, ale Byl tam od května 2017. V současné době neznají důvod tohoto selhání, které způsobilo, že Twitter zveřejnil soukromý obsah uživatelů.

V každém případě by uživatelé neměli mít důvod se toho obávat, protože tato chyba zabezpečení byla opravena okamžitě, takže vaše stávající tweety a soukromé zprávy jsou v bezpečí a nikomu se neposílají.

Proto, Twitter může vašim vývojářům posílat soukromé zprávy a chráněné tweetyO tom musíte být klidní, protože se nemusíte obávat zneužití tohoto obsahu.

Jak změníte své heslo na Twitteru?

Co si myslíte o tom, že Twitter od vás odesílá soukromé zprávy nebo tweety vývojářům kvůli vnitřní chybě?