Twitter nám konečně umožňuje chronologicky třídit tweety. Ukážeme vám jak

Když se sociální síť snaží regulovat, jak chceme, aby se zobrazoval obsah, který zobrazuje, zvýšit hněv uživatelů. V té době to udělal Facebook, stejně jako Instagram a Twitter. Platforma Jacka Dorseyho na Twitteru nám umožnila deaktivovat tuto funkci z nastavení nabídky velmi neočekávaným způsobem.

Jak se dalo očekávat, vyvolalo to velkou kritiku ze strany uživatelů této platformy, což společnost donutilo přehodnotit a nabídnout tlačítko, které nám umožní deaktivovat tuto funkci přímo z domovské stránky bez nutnosti navigace. kvůli těžkopádným nabídkám nastavení. Toto tlačítko je nyní k dispozici.

Aplikace Twitter začala zobrazovat nové tlačítko, což je tlačítko, které můžeme změnit v pravé horní části časové osy. Jak chceme, aby se zobrazovaly tweety účtů, které sledujeme. Kliknutím na toto tlačítko se zobrazí dvě možnosti: Přepnout na nedávné tweety a Předvolby Zobrazit obsah.

Kliknutím na možnost Nahradit poslední tweety aplikaci zobrazí všechny tweety v chronologickém pořadíAbychom pro nás odložili to šílenství šťastného myšlení a ukázali nám, co je podle vás pro nás nejzajímavější.

Kliknutím na možnost zobrazení předvoleb obsahu proces změny Trendy pro vás na základě naší polohy a lidí, které sledujeme. Umožňuje nám také spravovat účty a slova, která jsme ztlumili, aby se nezobrazovala na naší časové ose.

Loni v květnu Omezení provozu aplikací třetích stran, jako je Twitter, Tweetbot nebo TwitterrificZaplacením částky, kterou žádný uživatel Twitteru, bez ohledu na to, jak je zaneprázdněn, není ochoten platit přibližně 20 USD za měsíc, vylučuje možnost přístupu k oznámení v reálném čase, pokud neprojdou fází pokladny.