Twitter obnovuje svůj design: jak jej povolit

cvrlikání je jedním z dynamičtější sociální sítěa důkaz toho je stálý obnova vašeho designu na různých platformách. Distribuují nový a my vás to naučíme jak můžete aktivovat.

aktualizace vzhled a Twitter.com design vždy vyvolávají nějakou polemiku. A tady je sociální síť, mnoho různých rozhraní nedávno chce, aby se uživatel cítil pohodlně.

5 webů s emotikony pro Instagram, Facebook a Twitter

Nový design jedním úderem zvedněte jeden z bočních sloupkůPoskytuje méně efektní vzhled, který hledá jednoduchost minimalismu. Rozhraní náročná na informace někdy vedou k odmítnutí uživatele a čistá domovská obrazovka vás zve, abyste zůstali a komunikovali déle.

Vizuální - osvěžující design Twitteru: jak jej povolit

Jak povolit nový design Twitteru?

JE rozdělení nový design sociální sítě modrý pták krok za krokem. Tímto způsobem zajistí, že při aktivaci nedojde k žádným chybám nebo chybám, které by mohly ovlivnit všechny účty globálně.

Pokud jste jeden z těch šťastných Pokud kliknete na design vybraný Twitterem, abyste aktivovali a otestovali nový design v první dávce, zobrazí se zpráva podobná té níže. modré tlačítko stránka se znovu načte a použijte nové rozhraní.

Vizuální - osvěžující design Twitteru: jak jej povolit

nové rozhraní je mnohem čistší a na základě vaší navigace dva sloupce. Doposud jsme měli na domovské obrazovce webu Twitter tři sloupce.

Proč nemohu dostávat oznámení z Twitteru?

Pravý sloupec Koho sledovat na Twitteruje centrální sloupec s časovou osou, kde vidíme tweety uživatelů, a sloupec vlevo s malým souhrnem našeho profilu a trendů.

JE nové rozložení twitteru Odeberte návrhy a trendy ze skupin ve sloupci vpravo od našeho souhrnného profilu a koho sledovat.

S některými se také setkáváme malé změny v ikonách, v tweet na psaní A v stránka profilu uživatele zvýraznění počtu sledujících, sledovaných a tweetů.

Také přidali přímé tlačítko pro přidání emodži. Doposud byla webová verze v tomto ohledu trochu bez kofeinu a museli jste se uchýlit k virtuální klávesnici Windows, abyste mohli zahrnout kteroukoli z nich. výrazy.

Tento nový design, který můžete udělat Aktivujte na twitter.com Toto si již můžete vyzkoušet ve verzi sociální sítě mobile.twitter.com. Tato verze (také ve webovém formátu) je alternativou k mobilní aplikaci a umožňuje mnoho funkcí pro mobilní aplikaci. plynulá dotyková navigace.

Vizuální - osvěžující design Twitteru: jak jej povolit

V tomto případě není nutné nic povolovat. Toto je výchozí design, který se Twitter rozhodl ukázat v mobilní verzi sociální sítě. Pomáhá nám však dokonale získat cit pro nový design, pokud jste jej dosud neaktivovali ve standardní webové verzi.

Jak deaktivovat nový Twitter?

Nyní, když víte, jak to povolit, vás nový design po provedení kroku nemusí moc přesvědčit (je to docela běžné) a dáváte přednost starému vzhleduje něco, co vás naučíme, jak se dostat zpět.

Deaktivace rozložení je stejně jednoduchá jako jeho povolení, prostě musíš Klikněte na název svého účtu v pravém horním rohu a znovu klikněte “přepnout na předchozí verzi“. Zobrazí se malé okno, které potvrdí downgrade, s tlačítkem pro hlášení zlepšení.

Pokud se nemůžete aktivovat vylepšené rozložení Twitteru ještě pořád nezoufejJak je to díky postupující distribuci normální. Chcete-li tlačítko stisknout, měli byste vědět, kdy se objeví oznámení, které jsme zobrazili dříve.

Víš jak aktivovat a zbývá jen počkat, až se Twitter rozhodne, že si vás vybere vyzkoušejte jeho obnovený design je to jednodušší, minimalistické a bez přílišného rozptýlení.

Twitter pro iOS vám nyní umožňuje prohlížet tweety v chronologickém pořadí