Twitter povolí reagovat na vaše tweety pouze účtům, které sledujete.

Twitter je dnes jednou z nejpoužívanějších sociálních sítí. Odpověď na tweety je téměř nezměněný zvyk v sociální síti, takže Twitter umožní pouze následovníkům, které sledujeme, odpovídat na naše tweety.

Sociální síť Blue Bird má velmi široká témata, protože podmínky používání jsou mnohem méně přísné než jiné sociální sítě, protože to ukázat nahý. To nyní neznamená, že sociální síť neodstraní obsah, obsah je širší.

Před nějakou dobou zahrnoval Twitter také následující témata, protože mohl doporučit, abychom sledovali takový obsah na základě tweetů, na které odpovídáme, nebo lidí, které sledujeme. Další krok Twitteru změní směr a přejde přímo na tweety, kde si můžeme vybrat, kdo může odpovědět.

Hlavní novinkou, kterou Twitter za pár měsíců zahrne, je to, že když píšete tweet, je ve stejném rozhraní, ve kterém byl napsán.Můžeme si vybrat, kdo může odpovědět na tweet, který zveřejníme. Ačkoli kdokoli, kdo odkazuje na náš profil, bude moci zobrazit obsah tweetu.

I když máme soukromý účet, kde spravujeme žádosti o sledování, musíme si uvědomit, že i když se rozhodneme, chceme, aby odpověděli pouze „sledující“ odpovídající sledující. každý může vidět obsah I když mu nedokázal odpovědět.

Nejedná se o „nejlepší přátele“ jako na Instagramu, ale o způsob, jak dát hlas následovníkům, kteří jsou pro nás důležitější než ostatní. Velmi Můžeme zajistit, aby nikdo na tweet neodpověděl nebo jen vybraná skupina lidí, kterou jsme nakonfigurovali.

Tato inovace bude zavedena v průběhu roku 2020, ale Twitter neoznámil konkrétní datum, kdy bude k dispozici.

Jak povolit emoji Triforce na Twitteru

Co si myslíte o inovaci Twitteru? Považujete to za užitečné?

Přes: The Verge