Twitter pro iOS vám nyní umožňuje prohlížet tweety v chronologickém pořadí

Na Twitter přichází dlouho očekávaná funkce pro mobilní telefony, i když je aktuálně k dispozici pouze pro iOS. S nejnovější aktualizací Twitter pro iOS vám nyní umožňuje prohlížet tweety v chronologickém pořadí díky novému tlačítku umístěnému na rozhraní.

Rozhodnutí zobrazit tweety, jak se objeví Bylo to na úkor toho, že jsme před nějakou dobou zobrazovali významnější tweety, jako na Instagramu, ale nyní pro aplikaci Twitter pro zařízení iOS to lze nejasně změnit.

To znamená, že uživatel si může vybrat mezi ponecháním časové osy tak, jak je, tj. doporučené tweetya ukažte je v chronologickém pořadí, což bude nejlogičtější a nejpohodlnější, protože tak budete přesněji informováni.

Obrázek - Twitter pro iOS vám nyní umožňuje prohlížet tweety v chronologickém pořadí

Povolit chronologické řazení na Twitteru

Pro Povolte chronologické pořadí tweetů na Twitteru Musíte aktualizovat aplikaci sociální sítě z App Store. Přejděte do obchodu s aplikacemi a zkontrolujte, zda máte nejnovější verzi. Pokud si nepamatujete aktualizaci aplikace, zkontrolujte, zda jsou k dispozici nějaké aktualizace.

Lze odstranit všechny tweety z Twitteru jediným kliknutím?

Máte nejnovější verzi? Dobře Zadejte svůj profil na Twitteru a pokud vše půjde dobře nové tlačítko V horní části časové osy zobrazující všechny tweety zveřejněné účty, které sledujete.

Tohle je ikona hvězdičky vpravo nahoře se po stisknutí otevře malé menu se dvěma možnostmi, “přepnout na nejnovější zobrazení tweetů“Nebo”Vraťte se a začněteNejprve se zobrazí hlavní body.

Budete vědět, že je povolena jedna nebo druhá možnost, protože vedle vaší fotografie je Twitter pro iOS “nejnovější tweety“Nebo”Start“. Způsob, jakým se tweety objevují, můžete kdykoli změnit kliknutím na ikonu.

Jedna věc, kterou byste měli mít na paměti, je, že i když aktualizujete Twitter pro iOS, který vám umožňuje prohlížet tweety v chronologickém pořadíTato ikona se nemusí objevit a možná budete muset počkat několik hodin nebo dní, než se objeví.

Proč nemohu dostávat oznámení z Twitteru?