Twitter propaguje způsob organizace tweetů

Na sociální síti modrého ptáka došlo k pohybu, protože cvrlikání osoba propagující možnost pro upravovat tweetyale již očekáváme, že tento druh akce neudělá nic jiného než ohřátí atmosféry.

Možnost úpravy tweetu je funkce, kterou Twitter chce již několik let. Vždy odmítali s odůvodněním, že někdo může něco říci a po chvíli řekne něco jiného.

Flotily, 24hodinové příběhy na Twitteru

Lidé hledají možnosti úprav tweetů, protože někdy vznikají překlepy, odkaz není správný, změna fotografie, přidání dalšího hashtagu, pojmenování jiného uživatele atd.

Ale teď se zdá, že to byl jen sen a Twitter se ve skutečnosti nezabývá oživením úprav tweetů.

Obrázek - Twitter podporuje úpravy tweetů

Jak název napovídá, Twitter představil způsob, jak organizovat tweety, a to je možná dost podobné tomu, co chce veřejnost, ale mají dvě nevýhodya pokud ne něco z Twitteru Brizzly aplikace +a druhá je platební nástroj.

Pro ty, kteří to nevědí, je Brizzly jakýmsi nástrojem pro práci s Twitterem. Teď je zpět a speciální funkce pro tuto sociální síť.

Brizzly + nám to umožňuje zpět, znovu, automatické mazání, speciální výzvy atd.. To jsou možná funkce, které Twitter nabízí, ale zatím byste se měli spokojit s Brizzly +.

Jak jsme řekli, Brizzly + není zdarma, je to spíše prémiový nástroj.

V tomto případě máme dvě možnosti, měsíční předplatné a roční předplatné. Obě možnosti Brizzly + nám nabízejí to samé, za tu měsíční platí pouze my 6 $ měsíčně a ročně 60 $ ročně.

V obou možnostech Brizzly + 15denní zkušební verzeMůžeme se také kdykoli odhlásit.

Když máme Brizzly +, měli bychom vědět, že funkce „Upravit tweety“ není taková, když klikneme na tlačítko „Odeslat“, lze tuto funkci vrátit zpět.

Naše jediná 10 sekund pro zrušení jakékoli možnosti nebo úplné opakování. Brizzly + nám umožňuje automaticky mazat jiný obsah než tweety, které dosáhly počtu lajků, který jsme uvedli dříve.

To znamená, že prozatím a kvůli úspoře vzdáleností chce Twitter, abychom si užívali možnost úpravy tweetů.

Virálním tématem Twitteru je „Můj soused podle čísla“