Twitter se zeptá, zda si chcete přečíst článek před opětovným setkáním

cvrlikání zná kontroverze za konkrétními tématy, takže nyní uživatele skutečně upozorní Chceme retweetnout bez otevření odkazu.

V médiích se často používá „past na kliknutí“, což je poněkud matoucí technika pro výdělky návštěv, využívající falešné titulky k upoutání pozornosti čtenáře.

25 užitečných klávesových zkratek pro Twitter

Nyní chce Twitter bojovat proti falešným informacím nebo falešným titulkům, jak? Dejte nám vědět Doporučujeme, abyste si článek přečetli před opětovným setkáním.. K dispozici bude možnost, kterou můžeme buď přijmout, nebo odmítnout, což znamená, že pokud přijmeme, odkaz se otevře a pokud odmítneme, retweet se provede normálně.

Účel Twitteru propagovat přesné informace a vyhnout se zkreslování někdy se to děje bez zloby, ale to ovlivňuje autenticitu zprávy.

Tento dialog právě teď k dispozici pouze pro AndroidAčkoli je v experimentální fázi, není přehlíženo, že brzy vyjde najevo v podobě aktualizace v Obchodě Google Play.

Twitter chce, aby konverzace zahájené prostřednictvím tohoto jednoduchého retweetu byly skutečné a nebyly založeny na nadpisu, který byl kvůli pozornosti upraven nebo nezměněn.

Myšlenka použití této inovace jako filtru je v pořádku, ale jaké procento ještě není známo. pomůže zabránit šíření falešných zpráv, titulky, podvody a další odkazy, které fungují jako blesk na Twitteru.

Tato inovace je velmi podobná té, která se objevila před několika dny, a je to, že Twitter může určit, kdy tweet bude obsahovat urážlivé podrobnosti. Je téměř běžné dostat se do války na Twitteru, protože všichni sdílíme stejný úhel pohledu, hledisko, zkušenosti atd. Nesdílíme. Tímto způsobem může Twitter zabránit budoucím diskusím a včas nás upozornit.

Jak naplánovat tweety na oficiálním Twitteru