Twitter vám již umožňuje skrýt odpovědi na vaše tweety

Tato zpráva přichází na Twitter, ale v poslední době neobdržela mnoho vylepšení a aktualizací. Ale jak to může být, teď Twitter nám umožňuje skrýt odpovědi budou provedeny na naše tweety.

Tato inovace se týká přímých odpovědí (těch, které se zdají souviset s naším tweetem), nikoli odpovědí na komentáře.

Témata na Twitteru: co to je a jak to funguje?

Tato nová funkce vyvolala malou kontroverzi a čelila 3 skupinám, těm, kterým nezáleží na tom, zda lze odpovědi skrýt, těm, kteří si myslí, že svoboda projevu je překážkou, a těm, kteří jsou s těmito změnami spokojeni.

Jelikož tuto inovaci zahájenou Twitterem ostatní nevidí, nezáleží na tom, zda je z jedné nebo druhé strany. Takže jen autor tweetu je osoba, která může skrýt odpovědia další uživatelé sociální sítě, pokud chcete, stále vidíte odpovědi.

Odpovědi nejsou smazány, jsou pouze „skryté“ a zobrazí se možnost zobrazit skryté odpovědi. V následujících odstavcích vysvětlíme, jak získat přístup ke skrytým odpovědím.

Je výhodné nechat si tuto nejnovější funkci spustit na Twitteru. aktualizujte sociální síť BlueBird na nejnovější verzina Androidu i iOS.

Jak mohu zobrazit skryté odpovědi?

Na několika screenshotech vysvětlíme, jak získat přístup k odpovědím, které se autor původního tweetu rozhodl skrýt:

  1. Před tweetem to musíme udělat klikněte na pravý horní roh. Tam obdržíme upozornění, zda autor skryl některé odpovědi nebo ne.
  1. Pokud ji máte, nyní musíme stisknout místo uvedené na snímku obrazovky níže a nám ukáže tajné odpovědi.

Obrázek - Twitter nyní umožňuje skrýt odpovědi na vaše tweety

Tak, Autor tweetu byl zachráněn před čtením hrubých a zraňujících odpovědíjako obvykle, když jste veřejný uživatel.

Nyní, jak jsme již řekli, je čas na aktualizaci cvrlikání na nejnovější verzi. Tímto způsobem budeme mít přístup k nové funkci, která nám dává to, kde jsme dnes. umožňuje skrýt odpovědi. Nechte nás v komentářích, Co si myslíte o tom, že vám Twitter umožňuje skrýt odpovědi na tweet?

Lze odstranit všechny tweety z Twitteru jediným kliknutím?