Twitter vám navrhne profily, které chcete přestat sledovat

Je to zajímavá inovace, na které Twitter pracuje, a přiblíží podrobnosti, které se brzy objeví, pokud se to nakonec stane. Zdá se, jako Twitter vám navrhne různé profily, které v budoucnu přestanete sledovat.

Tato inovace byla na některých profilech krátce povolena, ale přestala se objevovat tak rychle, jak se zdálo. Ne funkčnost sama o sobě, ale spíše a Vlastní sekce Twitteru může být spuštěn v budoucnu.

Stejně jako před několika lety Twitter začal navrhovat profily lidí, které bychom mohli chtít sledovat, byla by to opačná možnost. Sociální síť nám tedy dává Seznam osob, které chcete přestat sledovat.

Funkce v testech

Byl to uživatel Twitteru Matt Navarra, kdo ukázal několik obrázků, které zmínily tuto možnost. To znamená, že nová doporučení, i když neoficiální, budou pravděpodobně zveřejněna v budoucnu a ve fázi testování.

Posílejte soukromé zprávy na Twitteru uživatelům, kteří vás nesledují

Ale jak se to může stát nová sekce Twitter? Podle obrázků poskytne sociální síť uživatelům návrhy, aby přestali sledovat profily lidí, kteří nepotřebují nadále vidět své příspěvky na vaší časové ose.

Objeví se také další podobná fráze, která uživatele zve přestaň sledovat lidi Myslíte si, že to pro vás dělá z Twitteru dobrou sociální síť, protože to naznačuje, že sledujete uživatele, jehož příspěvky vás mohou zajímat.

Jsou jasné výrazy cvrlikání Navrhuje, abyste přestali sledovat profily, přestože je slovo vždy přítomno aby se uživatel rozhodl Ze seznamu zobrazených uživatelů se rozhodnete zůstat součástí svých sledujících.

Jak jsme již zmínili, tuto novou epizodu měli příležitost zobrazit a otestovat pouze někteří uživatelé. Konečně Doporučte nebo navrhněte profily, které chcete přestat sledovat na Twitteru Bude to záležet pouze na nich, protože brzy nevíme, jestli bude tato novinka oficiální.

Jak změníte své heslo na Twitteru?