Twitter zavádí novou funkci: poslouchat hudbu ve tweetech

Twitter vám nyní umožňuje sdílet animované soubory GIF

Od dnešního dne vám Twitter umožňuje sdílet animace (gif) ve vašich zprávách, abychom je mohli vidět jak na platformě, tak v mobilní aplikaci. Ale, před nucením opustit samotnou stránku Twitter pro otevření obrázku.

Obrázek - Twitter nyní umožňuje sdílení animovaných gifů

To je nové Oznámeno ve tweetu samotnou společností Ze stránek podpory Twitter. To znamená, že brzy budeme moci vidět pohyblivé obrázky na Twitteru, což může dát sociální síti více her tím, že umožní sdílení zpráv přímo s gifem namísto pouze textu nebo obyčejného obrázku.

Obrázek - Twitter nyní umožňuje sdílení animovaných gifů

V současné době můžeme tuto novou funkci využívat přímo z webu Twitter.com, ale bude brzy prodloužena Na mobilní zařízení s novou aktualizací oficiální aplikace, která bude k dispozici pro Android, iPhone a iPad.

Není to tak originální nápad, jak se zdá, protože některé aplikace třetích stran, jako je Tweetbot, dříve umožňovaly aplikaci zobrazovat gify, aniž by ji opustily nebo na webu. Nenabídl však Možnost přidat k tweetyPokud se nová aktualizace Twitteru.

Zdá se, že tweety na sociálních sítích nechtějí zůstat pozadu ve srovnání s ostatními a zdá se, že neexistuje lepší způsob, jak to udělat, než přidávat nové funkce, které jejich uživatele překvapí. Pro teď nevíme, kdy bude nová aktualizace k dispozici pro naše smartphony, ale pravděpodobně to znovu oznámí v dalším tweetu, takže budeme muset být ostražití.

Co si myslíte o této myšlence?