Twitter vám umožní vybrat si, kdo vám může odpovědět

cvrlikání pracuje na nové funkci ochrany osobních údajů a vyberte, kdo může odpovědět na tweet, aby se zabránilo cizím lidem připojit se ke konverzaci zprávami, které mohou být nepříjemné.

Celkově je Twitter považován za velmi zjevnou sociální síť, která je velmi rozšířená. reagovat a komunikovat s cizími lidmi. Ne každý musí tento přístup přijmout a účty lze skutečně skrýt, abychom si mohli vybrat, kdo nás bude následovat.

Twitter vám umožňuje vybrat si, kdo vám může odpovědět

Nyní počítačový inženýr Owen Williams na svém Twitteru sdílel snímky obrazovky s novou funkcí, která nám umožňuje zvolit si, na co mohou uživatelé snadno odpovědět a beze změny obecného nastavení na každém tweetu.

Pokud se Twitter spustí v aktuálním stavu, funkce vypadá takto:

Byly by přeloženy do španělštiny tři možnosti Bude zahrnovat Twitter:

  1. Kdokoli může odpovědět.
  2. Odpovědět mohou pouze uživatelé, které sledujeme nebo o kterých se zmiňujeme ve tweetu.
  3. Umožňuje odpovídat pouze lidem uvedeným ve tweetu.

V testech může být také čtvrtá možnost, může to být „Statement“ (z anglického „Statement“), kde pouze tvůrce smí reagovat na vytvoření vlákna, dokonce ani uvedení nebudou mít takovou možnost.

Po novinkách jako Fleets, jakési „Stories“ na Twitteru, se sociální síť nyní zaměřuje na drobná vylepšení ochrany soukromí, která jsou zajímavá pro většinu komunity.

JE Algoritmus Twitteru obvykle zobrazuje obsah od cizích lidí, například pokud se někomu líbí, retweetuje nebo odpovídá. Tímto způsobem společnost zbohatne, ale někdy vytváří znepokojující situace.

A někteří lidé, které neznáme, reagují na tweety poskytnout vhled do předmětů, které jsou méně vzdělané nebo nezvládlyje něco, čemu je třeba se touto funkcí vyhnout.

Co Není jasné, jak to ovlivní profily s prominentní veřejnou strukturou. Politici, strany a instituce jsou na Twitteru často velmi aktivní a bylo by negativní, kdyby občané nemohli na jejich tweety reagovat ani kriticky.

Pro teď Možnost zvolit si, kdo bude reagovat na tweety, se vyvíjía může získat změny ve své nejnovější verzi nebo jej odinstalovat, pokud nefunguje podle očekávání. Avšak vzhledem k tomu, že Twitter hraje v krizi koronavirů důležitou roli, lze předpokládat, že bude i nadále zvyšovat své výhody.

Twitter omezí hluboké podvody a další upravený obsah