Twitter zavádí Fleets, prchavé příběhy ve stylu Instagram Stories

Twitter v současné době zavádí inovaci, která bude znít povědomě, zvláště pokud používáte Instagram. Říká se tomu funkčnost Flotily a to jsou v zásadě Instagramové příběhy z Twitteru v současné době k dispozici pouze malé skupině uživatelů z celého světa.

Ve směru sociální sítě se zdá jasná, stejně jako už před několika týdny popřela, že by jí nikdy nebylo umožněno upravovat tweety, zdá se přijetí atraktivních funkcí z jiných sociálních sítíNejlepším důkazem toho jsou flotily, které jsme zmínili.

Pouze K dispozici pro Twitter BrazílieV současné době tedy nemohou být ve Španělsku testovány, i když se očekává, že budou v jiných zemích vydány velmi brzy, i když není naplánováno žádné datum, na druhou stranu je to na straně sociálních sítí docela běžné.

Stejně jako u Instagram Stories můžete nahrát flotilu, kdykoli chcete, dočasné zásilky, které trvají pouze 24 hodin a to mohou vidět vaši následovníci. Kupodivu jsou také uváděny jako příběhy Instagramu.

Uvidíte, že někteří z vašich následovníků nahráli flotilu, pokud se avatarové Twitteru objeví s modrým kruhem v horní části, což znamená, že jsou nové a dosud jste je nečetli, ti, kteří již čtou, se zobrazí šedě s kroužkem a na konci.

Ne přesně ty tweety, které tam lze nahrát, ale soukromé příspěvky. Odkazujeme na fotografie z fotoaparátu, obrázky z galerie, GIF a samozřejmě jakýkoli krátký nebo dlouhý text ve formátu, který chcete (podtržený, tučný, barevný atd.).

Flotily Twitteru nenabízí možnost interakce s veřejností vaši sledující, tj. nemohou retweetovat nebo se jim to líbí, ale u flotil nahraných kterýmkoli z vašich sledujících nemůžete udělat totéž, alespoň veřejně.

Jediný způsob, jak reagovat twitterové flotily Odpovězte jim soukromou zprávou nebo jim také pošlete vlastní odpověď. Je téměř stejný jako Instagram Stories, takže jejich používání a nahrávání obsahu by tam nemělo být obtížné.

Twitter povolí reagovat na vaše tweety pouze účtům, které sledujete.