Twitter zvýší počet znaků na 280

Twitter nadále hledá nové způsoby, jak posílit stávající uživatele a zároveň se snaží přilákat nové uživatele malými změnami a novinkami. Vaše oblíbená sociální síť nyní Twitter zvýší počet znaků na 280je možnost, o které se dlouho spekulovalo.

Minulý rok zmiňuje ostatní uživatele a připojené obrázky Přestali počítat do limitu 140 znaků a rozhodli se odstranit limit znaků v Přímých zprávách mezi uživateli dříve. Ale pokud jde o samotné tweety, dočetli jsme se, že limit bude zvýšen na 10 000 znaků a toto omezení bude zcela zrušeno, ale zatím to byly jen pověsti.

Nyní to víme díky záznamu na oficiálním blogu Twitter Omezení počtu znaků u tweetů se zvýší z maximálně 140 na 280 znakůSamozřejmě nemluvě o zmínkách a přiložených obrázcích jako dříve. Tímto způsobem se očekává, že uživatelé se budou snáze vyjadřovat, což bude prospěšné také pro jevy, jako je incident, který minulý měsíc odhalil Manuel Bartuel se svým příběhem virové intriky.

Obrázek - Twitter zvýší počet znaků na 280

Jak nám bylo vysvětleno, toto rozhodnutí je založeno na analýze tweetů publikovaných v japonštině, čínštině a korejštině, kde je zřídka nutné použít všechny dostupné znaky. Například schopnost říci více než polovinu toho, co byste použili ve španělštině. Na opačné straně, jak jsem řekl, máme náš jazyk nebo angličtinu, kde je k dispozici mnoho tweetů se 140 znaky.

Proto rozhodnutí o zvýšení počtu znaků na 280 ovlivní všechny jazyky kromě: japonštiny, čínštiny a korejštiny. Ty budou i nadále mít limit 140 znaků, protože pouze 0,4% tweetů zveřejněných v Japonsku používá všechny dostupné znaky, podle údajů společnosti.

Jak sám vidíš, Twitter se rozhodl zvýšit počet znaků na 280v současné době je to však k dispozici pouze několika šťastným uživatelům. My ostatní si budeme muset počkat na plné nasazení, což rozhodně způsobí převrat v sociální síti způsobem, který noční režim nebo nedávné změny v jeho rozhraní nemohou dosáhnout.

Twitter Lite bude odlehčenou verzí, kde aplikace spotřebovává méně dat