isimsiz (1)

Ty Turbo, nová hra ElRubius a společnosti

anonymní (1)

Víme, že hry jsou dobrou součástí vašeho každodenního života. chytrý telefon. Ano, strávit několik minut hraním zajímavého dílu je něco, co mnoho uživatelů Androidu dělá. V našem nabitém programu vždy existuje mezera, kterou chce nuda překonat, ale zjevně selhává se stroji, které máme k dispozici. Miliony her, které máme na Google Play, nás často mohou velmi bolet, protože je opravdu těžké najít hru, která stojí za tu námahu.


Oppo vytváří pro svůj R9 nový design držáku


Dnes vám nepřijdeme ukázat novou hru, daleko od ní, která se stala virální z jediného důvodu: “A je vytvořenoutubers “. Není to poprvé, co jsme viděli hru za nejslavnějšími lidmi na YouTube, ale má něco jiného, ​​chtěli, aby byla co nejziskovější.

Nová hra s názvem You Turbo, Až 32 španělsky mluvících youtuberů, pokrývá opravdu vysoké publikum. Cílem hry je projít aktuální úrovně autem. Na Google Play jsme viděli stovky podobných her, ale to nám umožňuje vidět několik různých věcí. První věc je můžeme mít youtuber oblíbené v ovládacích prvcích vozidlaale nejen to, protože jak postupujete, youtuber výše.

Tato hra je opravdu jednoduchá a má dynamiku, kterou jsme viděli znovu a znovu. You Turbo má však miliony a miliony fanoušků, kteří pro jeho hraní udělají cokoli, přičemž zaplatí i 3 eura, která stojí. Ano, 3 euro za hru. Vypadá to trochu extrémně, ale to není vše, protože s těmito 3 eury budeme mít přístup pouze k jedné postavě a její úrovni 30. Pokud je chceme všechny odemknoutbudeme muset za každé zaplatit 2 eura, co se nám zdá jako skutečná hloupost.

Toto je skutečně mediální hra a na Google Play se začínají objevovat kopie. Buďte velmi opatrní, protože pokud tuto hru zavoláme Bezplatná verze se nám může zdát, aniž by vypadala příliš dobře. Zvláště vidíme, že se nejedná o stejného vývojáře a recenze dané hry nám říkají, že nás spojuje s podivnými stránkami a vyžaduje šílená oprávnění.

Buďte opatrní a pokud si chcete hru stáhnout, potvrďte, že existuje platba a že ji vyvinula společnost HeYou Games. Zde vám ukážeme možnosti hry, ale je dobré si ji koupit, vyzkoušet a požádat o vrácení peněz z Google Play, pokud nejste zcela spokojeni.

Ty Turbo | Google Play


Nyní můžete přiblížit obrázky Google Play