U iOS 12.2 se vrátí možnost „označit jako přehrané“ v aplikaci Podcast

Jak se vyvíjely verze iOS a podcasty se staly platformou, která přilákala více posluchačů, přidala společnost Apple kromě zlepšení fungování nativní aplikace Podcast také nové funkce. Soutěži je v tuto chvíli co závidět.

Příští aktualizace iOS, iOS 12.2.2, nám poskytne řadu novinek, které jsme podrobně popsali v jiných článcích, i když je to správné nejsou revoluční jsou vždy dobře přijati. Jednou z malých novinek, které uživatelé aplikace podcast pravděpodobně ocení, je návrat této možnosti. Označit jako přehrané.

Podcast - Označit jako přehrané

Aplikace Apple Podcast již tuto funkci nabídla v předchozích verzích, ale s obnovením aplikace v iOS 11 nabízí velmi podobný design jako aplikace Apple Music, tato možnost zmizela z nabídekTo nás donutilo posunout epizodu až do konce, abychom označili epizodu jako přehranou, a měli tak větší kontrolu nad podcasty, které posloucháme.

S iOS 12.2.2Aplikace podcast nám umožní rychle označit epizody, které posloucháme, Ideální funkce, když si užíváme jen tu část podcastu, která nás zajímá. Abyste mohli označit podcast jako přehrávaný, jednoduše klikněte na tři vodorovně umístěné tečky nebo na Právě hraje, kde se objeví okno s dostupnými možnostmi, včetně této.

Můžete také využít výhod funkce 3D Touch přímo v podcastu, který hraje, získáte přístup k možnostem a označíte jej jako přečtený. Když poprvé použijeme tuto možnost, vysvětlí to, jak iOS funguje, je běžné, že každá nová funkce obsahuje všechny aktualizace, které vydali kluci v Cupertinu.