Uber byl konečně aktualizován, aby nám umožnil spravovat GPS

Uber je jednou z nejnavštěvovanějších aplikací pro správu soukromé dopravy za poslední roky. Soudnímu systému čelí jakýkoli prvek, který se pokouší převrátit trh vzhůru nohama, protože to nemůže jinak. Ačkoli je v některých zemích zakázán, Uber je ve Španělsku stále plně funkční, alespoň v podporovaných městech.

Takto pokračovali ve vývoji svých aplikací, které dnes postrádaly zcela základní funkce, zejména pro ty z nás, kteří se zdráhají šťastně sdílet naši pozici, Uber aktualizoval aplikaci, která nám umožňuje spravovat GPS mnohem efektivněji.

Jak víte, funkce ochrany soukromí v systému iOS nám umožňují zvolit, zda chceme, aby aplikace přistupovaly k naší poloze: pokaždé, když aplikaci použijeme, nebo nikdy. Mnoho aplikací, jako je TripAdvisor nebo Mapy Google, vždy používalo výchozí nastavení, ale s příchodem přísnějších zásad ochrany osobních údajů jsme viděli, jak se vývojáři lépe přizpůsobují standardům Apple, což nám umožňuje zvolit si, kdy s nimi chceme sdílet naši polohu. Pokud bychom alespoň nechránili naše data lépe, ušetřili bychom obrovské množství baterie, protože mi to řeknete Proč chce Uber vědět, kde jsme na kávě?

To je hotovo, Uber konečně přidal funkčnost, která nám umožňuje vstoupit do nastavení aplikace nebo přímo odtud. Ochrana osobních údajů> Poloha v iOS určit Do té míry, do jaké chceme, aby Uber vždy věděl o naší situaci. Abych byl upřímný, je to funkce, která měla být zahrnuta už dávno, ale později než kdykoli předtím. Mezitím budeme moci i nadále těžit z nabízených služeb za mnohem vyšší kvalitu a podobnou cenu než taxikáři v Madridu.