Uberovo auto mě nezvedne, co mám dělat?

Mnoho uživatelů z celého světa řídí vozy UberJe to jedna z hlavních aplikací soukromých přestupů pro ty, kteří nechtějí cestovat taxíkem nebo si myslí, že tyto přepravy jsou příliš drahé.

Pravdou je, že zatímco služby společnosti Uber jsou obecně velmi dobré ve většině zemí, kde společnost působí legálně, to neznamená, že se s nimi někteří uživatelé nemohou ocitnout. určité provozní problémy ti, kteří jim musí čelit.

V tomto konkrétním případě tedy Chceme vám ukázat, co můžete dělat, pokud objednané auto Uber nedorazí..

Uber, který jsem si objednal, nepřijde

Pravda je, že když si objednáme auto Uber Máme cíl dosáhnout a určitý čas tam býtjinak se budeme mýlit.

A zatímco Uber obvykle nezklame, někdy uběhnou minuty a auto nás prostě nepřijde vyzvednout. Máme několik možností, jak se tohoto nepořádku zbavit. Zrušte cestu nebo kontaktujte řidiče, protože by mohlo dojít ke ztrátě.

Vlastně, Z našeho pohledu je nejlepší volbou kontaktovat řidiče vozidla.zvláště pokud jste stále odhodláni jezdit na Uberu. Vezměte také na vědomí, že když mu můžete zavolat, je také možné jim poslat zprávu s některými podrobnostmi o trase, protože to usnadní cestu.

Zrušte jízdu Uber

Nyní stejně Pokud se vám nepodaří kontaktovat řidiče nebo se rozhodnete cestu zrušit, máte vždy příležitost tak učinit., projděte si další kroky:

1. Dotkněte se informační lišty ovladače 2. Klikněte na „Zrušit cestu“ 3. Potvrďte zrušení.

Jak vidíte, kroky, které bychom měli v těchto situacích dodržovat, jsou opravdu jednoduché.Měli byste však pamatovat na to, že pokud zrušíte cestu a chcete další cestu, stejný řidič ji může znovu přijmout.

Pokud s ním z nějakého důvodu nechcete cestovat, musíte mu poslat zprávu s žádostí, aby ho nepřijal.Tímto způsobem se o vaši trasu postará jiný řidič.

Dokázali jste krok za krokem vyřešit problém, že vůz Uber nepřichází?