Účet Instagram uzavírá spontánnost šampionů Kinsey Wolanski

Fotbal byl včera novinkou, protože Finále šampionůale dívka, která skočila na pole, byla také novinkou. A bylo to známo Instagram vypnul Instagramový účet Kinsey Wolanski, spontánní Champions.

Liverpool získal nejdůležitější fotbalový titul; To bylo něco, co bylo na mnoha obálkách po celém světě, zejména ve sportu. Ale v tu samou dobu měli si pamatovat anekdoty a fakta na několik příštích dní.

Jeden z nejvíce zmiňovaných v sociálních sítích a digitálních médiích, znásilnit dívku během hry Tottenham vs Liverpool je fotbal, kterému čelí, zprávy všude a všechny druhy komentářů.

Tento model je Kinsey Wolanski

Bylo to blízko 18. minutě zápasu, když už vstřelil gól ve prospěch Liverpoolu. spontánní blond vlasy v plavkách Na pár sekund skočil do trávy, než k němu dorazila ochranka.

20 triků, které musíte vědět pro Instagram

Sítě se okamžitě začaly plnit stovkami komentářů, dokud se nedozvědělo, kdo byl ve velmi krátké době spontánní. O společnosti Kinsey Suey Wolanski Americký model používaný k propagaci kanálu YouTube.

Jak? Celé bílé plavky, které měl na sobě, jste mohli číst bílými písmeny. “Vitaly necenzurovaný„Jedná se o kanál YouTube, ke kterému se modelka připojila a v současné době má 9,9 milionu sledujících a dívčin přítel je také zapojen.

Váš Instagram byl uzavřen, co se stalo?

Výsledky nebyly pro Kinsey Suey Wolanski zdaleka prospěšné, ne zcela dobré, přinejmenším je určitě nečekal. A miliony lidí ho začaly sledovat sociální síť Instagram Ve velmi krátké době.

Co se stalo Váš účet Instagram byl zrušen„je momentálně nedostupný a nemůžete si prohlížet jeho fotografie a videa, přestal existovat. Co se ale mohlo stát, že účet, který byl aktivní před několika hodinami, již nebude k dispozici? Některé z důvodů mohou být:

  1. Hacknutý účet: Zdá se, že to je důvod, proč někoho motivovat, aby se přihlásil na svůj účet, vzhledem k popularitě, kterou Kinsey Suey Wolanski dosáhl.
  2. Mnoho z nich vás miluje velmi často: Dalším důvodem mohou být extrémní „lajky“, které profil této dívky získal během několika hodin a které mají více než 2,5 milionu sledujících od několika tisíc uživatelů. Instagram pravděpodobně zjistil, že se jedná o robota, a automaticky uzavřel účet.

Obrázek - Instagram uzavřel účet Kinsey Wolanski, spontánní šampionů

Zdá se, že důvodem byla první možnost Instagram uzavřel účet Kinsey Wolanskiprotože na svém účtu na Twitteru oběť věří, že on a jeho přítel hackli něčí účet.

Druhá možnost je však nejlogičtější, protože Instagram má určitá omezení využitíto znamená, že z určitého čísla nelze přijmout určitá opatření. Můžete například nahrát maximálně 100 zpráv denně.

Odtud aplikace odstraní ty předchozí a zobrazí pouze 100. To je něco, co se pravděpodobně týká počtu denních příspěvků, hashtagů a podobně počet sledujících maximální hodnota, kterou člověk může mít za 24 hodin.

V případě překročení těchto limitů Instagram to zjistil jako podezřelou aktivitu a blokuje účet, což je pravděpodobně důvod, proč účet Kinsey Wolanski, považovaný za spontánní od Champions, neexistuje.

Navzdory tomu, co se stalo, získala Kinsey Wolanski to, co chtěla, propagací svého kanálu YouTube, ale více představte se po celém světě Díky skvělému publiku, které včera sledovalo finále Ligy mistrů.

Právě teď, Instagram udržuje spontánní šampiony mimo Kinsey WolanskiJe nemožné vědět, který z nich je oficiální, i když se objevují různé profily, ale je pravděpodobné, že tato dívka brzy obnoví svůj účet.

Jak mohu zobrazit Instagram Stories bez účtu Instagram?