Učíme vás, jak v bitvě získat velkou sérii zabíjení …

Call of Duty Mobile Big Streaks

Call of Duty Mobile je videohra s různými režimy, včetně Battle Royale, která má podobnou dynamiku jako PUBG Mobile. Zde hráči musí Přežijte na mapě odstraněním svých protivníků a poslední přeživší bude vítěz.

Po dlouhém hraní získáte zkušenosti a je snazší vyhrát hru, komplikovaná věc je Chyťte velkou sérii zabíjení, po kterých každý pokročilý hráč touží. Pokud jste součástí týmu a máte nejvíce zabití, budete MVP hry, což vám dá více zkušeností. Zde je několik triků, jak je získat.

Staňte se technikem nebo průzkumníkem týmu

mobilní mechanik call of duty

První věc, kterou musíte udělat před zahájením hry Ujasněte si, jaký druh vojáka chceme být. I když se to nemusí zdát, může to znamenat rozdíl mezi příliš velkým počtem obětí nebo ne.

Být cestovatelem je dobrá volba, protože pomozte nám najít nepřátele. Pokud je aktivován, objeví se na mapě červené tečky ukazující pozici soupeře.

Na druhou stranu je tu Mechanika, což je možná nejlepší třída, jakou si můžete vybrat. Tato výhoda umožňuje aktivaci Dron, který vizualizuje nepřátele ve vaší blízkosti a také je rozptyluje na chvíli, abyste je mohli zastřelit, aniž byste na vás nejprve zaútočili. Toto je nejvíce doporučená možnost, a proto najdete více konkurentů, kteří si vezmou ztráty.

Přistání na známých místech

Abyste rychle padli a našli nepřátele, budete muset přistát na místech známých jako: Potrubí, odpalovací základna, farma nebo autobusová zastávka. Spousta lidí má tendenci padat sem, ale musíte být opatrní, protože určitě hledají stejný cíl jako vy.

Vylepšete třídu fialovými skvrnami

Perk Mechanik nebo Průzkumník budou vašimi věrnými společníky během celé hry. Tyto dovednosti lze během hry vylepšit, pokud si přejete.. Musíte jen jít do kterékoli z fialových teček, které se objevují na mapě, tam najdete několik tobolek s určitými prvky, které zvýší vaši dovednost.

Když dostanete položku, kterou jste řekli, váš talent se bude rozvíjet a bude fialový. Díky tomu bude trvat déle, jeho účinek bude efektivnější a rozšíří se jeho rozsah. Je třeba poznamenat, že třídu můžete vylepšit pouze jednou.

Dávejte pozor na kroky a záběry, které se objevují na mapě

mobilní kroky call of duty

Mapa je jednou z nejlepších výhod, které můžete mít, když se někdo přiblíží k nepřátelským krokům, zobrazí se červeně. Dále Když jsou záběry, můžete vidět, odkud pocházejíŽlutá, pokud je nepřítel daleko, červená, pokud je velmi blízko. Tímto způsobem ji najdete a odstraníte dříve, než na vás zaútočí.

Používejte pušky na různé vzdálenosti

mobilní pušky call of duty různých vzdáleností

Útočná puška a sniper jsou vše, co potřebujete, abyste mohli čelit všem typům nepřátel. Pokud se budete řídit touto radou, Můžete provádět zabití na krátkou i dlouhou vzdálenost. Tímto způsobem nezmeškáte žádnou příležitost eliminovat konkurenty ve vašem okolí.

Všimněte si, že existují i ​​další herní režimy, jako je Dominion nebo Gun Game. Chcete-li dosáhnout vítězství, zvažte několik tipů.