Údajné fotografie iPad 3 dílů Potvrďte zobrazení sítnice

Retina displej na novém iPadu 3 od Apple?

Nedávno jsme měli skutečný déšť fotek takzvaných částí iPad 3. Je zřejmé, že tyto obrázky nelze připsat 100% spolehlivosti, ale jsou v souladu s fámami, které jsme slyšeli o budoucím modelu. Retinal Dyspkay. Toto je přístrojová deska vyráběná společností Sharp.

I když je těžké uhodnout ze snímků, že tento panel odpovídá displeji s vyšším rozlišením, ukazuje, že Apple zvolí velmi odlišný panel od současného iPadu 2, což je změna, která by bez tohoto vylepšení nedala smysl. kvalitní.

Wall Street Journal navíc odráží slova zaměstnance Apple, který se logicky rozhodl zůstat v anonymitě. Podle tohoto zaměstnance, který zná předběžné fáze iPad 3, je tento model „Opravdu skvělá“ obrazovka plus výkonnější procesor. Jeho slova by neměla znít jako nadsázka, stačí vidět následující srovnání rozlišení obrazovky přisuzovaného iPadu 3 (2048 × 1536) s iPhone 4 / 4S, iPad 2 nebo běžným videem. Full hd. Jedná se o počet pixelů, který dnes předčí i mnoho počítačů Mac.

Ve zbytku uniklých záběrů se vynořily také některé výchozí fotografie hliníkového zadního pouzdra dalšího tabletu. Na první pohled v tomto ohledu nedochází k žádným změnám, což vede k závěru, že tato aktualizace ano. nepřijde s novým designem exteriéru. I když se zdá, že potvrzují malé zvýšení tloušťky připisované iPadu 3, částečně kvůli panelu použitému k zajištění vyšší hustoty pixelů.

Sdílejte tento článek se svými přáteli na Facebooku, Google+ a Twitteru pomocí tlačítek, která najdete na začátku. Děkuji mnohokrát!

předchozí článekRaid Leader pro iPad, vést své bojovníky proti nepříteliDalší článekChrome pro Android a Safari pro iOS

MBA a ekonomický titul. Je autorem blogu Topuklu Mobil Pazarlama s více než 10 lety zkušeností v oblasti marketingu a komunikace. Po dobu 5 let byl uvržen do fascinujícího mobilního vesmíru. Profesor na různých obchodních školách a univerzitách. Píšu o současném stavu mobilního marketingu na iPadizate.