Udržujte své Apple Watch čisté s našimi tipy

Apple Watch nás budou po celý den doprovázet blíže než jakékoli jiné zařízení, a to, bez ohledu na to, jak jsme zvědaví, nevyhnutelně způsobí špínu. Proto vám dnes na iPadu News dáme několik dobrých rad, jak udržovat vaše Apple Watch čisté a opatrné, aby na vašem zápěstí vždy vypadaly, jako by si to zasloužily. Hodinky jsou kousek, který o člověku říká hodně, takže jejich elegance, kombinace a především čistota jsou důležité v každé situaci.

Čištění pásu

Například řemínek Apple Watch Sport je vyroben z materiálu zvaného fluoroelastomer aTo je plus, protože čištění a údržba nebudou vyžadovat příliš složitá opatření.S trochou mýdla a horké vody bude víc než dost, abyste jej vždy z Apple Watch odstranili.

Zbytek přezek bude naopak vyžadovat pečlivější čištění, s mírně navlhčenou utěrkou z mikrovlákna to bude na údržbu více než dost. Měli bychom však mít na paměti, že z důvodu údržby koženého řemínku se doporučuje nenamáčat jej do vody ani jej nepřehánět, protože by to mohlo způsobit abrazi barvy a materiálu.

Obrazovka

Apple nespecifikoval žádné postupy ani doporučené materiály pro čištění, takže se vyhneme použití jakýchkoli abrazivních chemikálií, zaměříme se na čištění například utěrkami z mikrovlákna, jako je voda a brýle. Pokud zjistíme, že je příliš mastný nebo zpocený, moje rada je použít ten typický. Ubrousky prodávané za účelem čištění oken jsou metodou, kterou vždy používám na obrazovce iDevices.

Knoflíky a digitální korunka

V těchto dvou prostředích rozhraní mohou být mezi malými mezerami často zachyceny nečistoty a prach, což může být nepříjemné a zničit uživatelské prostředí. Chcete-li je vymazat, postupujte podle těchto jednoduchých kroků:

  • Vyjměte Apple Watch z řemínků.
  • Vypněte Apple Watch (podržte tlačítko, dokud se nezobrazí obrazovka vypnutí)
  • Umístěte Apple Watch pod vlažnou vodu a jemně stiskněte tlačítka
  • Udělejte to podle potřeby
  • Vysušte Apple Watch bavlněným nebo nezanechávajícím hadříkem

Pokud jste jedním ze šťastných majitelů hodinek Apple Watch, doufáme, že vám tyto tipy pomohou, a pokud nám chcete ještě něco doporučit, klidně to napište do komentářů.