UI8 nám pomáhá přizpůsobit sféry Apple Watch pomocí různých PSD

Nedávno bylo zjištěno, že Apple připravuje významnou aktualizaci Apple Watch, která obsahuje dlouho očekávanou funkci „Najít moje hodinky“, což je systém, který se již používá ve všech ostatních zařízeních v pokousaném jablku. Méně neočekávanou možností by navíc byla možnost přizpůsobit některé části tváří chytrých hodinek. Dnes je to webové uživatelské rozhraní8 Zpřístupňuje všem uživatelům PSD k přizpůsobení uživatelského rozhraní Apple Watch.

Pokřtěn jako portál Sada uživatelského rozhraní Apple Watch a Zahrnuje více než 270 různých uživatelských rozhraní pro Bitten Apple Watch. Těchto 270 uživatelských rozhraní je rozděleno do 7 kategorií, z nichž každá je vysoce přizpůsobitelná a organizovaná na různých úrovních.

PSD (obrazové soubory Photoshopu) lze stáhnout z webu UI8 klepnutím na zelený štítek pozadí s nápisem „ZÍSKEJTE TOTO“. PSD “. Stáhneme soubor .zip o velikosti přibližně 62 MB se 6 soubory PSD uvnitř. Uživatelé Premium si mohou také stáhnout Sketch 3, nástroj, který se hodí pro úpravu stažených souborů.

ui8-web

Vysvětlení společnosti Apple, že do některých polí lze přidat malé widgety (komplikace) a některé z nich již testovaly jako na Twitteru, ale není jasné, zda mohou vývojáři odeslat své doményVypadá to, že to dříve či později přijde stejně jako klávesnice třetích stran přicházející na iOS 8. V současné době lze upravovat pouze některé sféry, ale zbytek nelze konfigurovat ani na pozadí. Apple Watch jsou nejosobnějším zařízením společnosti Apple, mluví samy o sobě a není nic osobnějšího než přizpůsobitelný produkt. Pouze čas to může poskytnout.