UK nyní podporuje „neomezené“ platby Apple na většině míst

Platby prostřednictvím Apple Pay si stále přidávají uživatele po celém světě, ale je to o krok napřed kvůli počtu bank ve Spojených státech, Kanadě a Velké Británii, které nabízejí možnost používat Apple Pay, a to je také v těchto zemích. Kde je dnes nejvíce uživatelů Apple. V tomto smyslu je normální, že se platby prováděné touto službou Apple den ode dne zvyšují a v současné době se původní limity pro platby tímto systémem ve Velké Británii zvyšují. umožnit operaci platit bez ohledu na částku.

Ve Velké Británii, stejně jako ve všech zemích, existují transakce s Apple Pay. Platební limity, do kterých musíte zadat kód, podle samotné společnosti Apple 30 GBP ve Velké BritániiZdá se však, že mnoho podniků a uživatelů si v tomto ohledu všimlo změn a hodnota transakce není důležitá, pokud to podnik a banka umožňují. V tomto případě jsme na webu Apple Pay ohledně těchto větších plateb našli následující.

Existuje množstevní limit na to, co mohou zákazníci dělat s Apple Pay v mém obchodě? Apple Pay umožňuje vašim zákazníkům provádět jednoduché, bezpečné a bezkontaktní platby jakékoli částky. Možná bude nutné, aby zákazníci zadali své karty v jedné z následujících situací:

Váš terminál nebo poskytovatel plateb nepodporuje nejnovější síťové funkce, jako jsou bezkontaktní debetní karty nebo kreditní karty

Částka transakce je 100 CAD v Kanadě, 20 EUR ve Francii, 500 HKD v Hongkongu, 100 SGD v Singapuru a 30 GBP ve Velké Británii

Ve Velké Británii jsme si přečetli, že aby bylo možné přijímat Apple Pay u transakcí nad 30 GBP, musí být platební terminál řádně proškolen a nakonfigurován a poskytovatel plateb musí podporovat nejnovější síťové bezkontaktní funkce. Zdá se, že většina z těchto obchodů a míst již přijímá tyto platby nad 30 GBP, aniž by bylo nutné zadávat jakékoli kódy pouze stopa.

Měli bychom dodat ke zprávě, že ve Španělsku se nám víceméně stalo to samé. Většina firem přijímá platby nad 20 eur bez použití PIN kódu naší karty.ale v některých případech musíme tento kód napsat a to je něco, co nás překvapí, protože jedním z důvodů, proč používáme Apple Pay, je, že nemusíme používat přesný kód naší karty … V mém osobním případě mohu říci, že jsem téměř vždy zaplatil více než 20 eur bez kódu, musel jsem ho použít pouze dvakrát a oba zaplatili z Apple Watch.