Ulefone Note 7 se snaží podobat Redmi Note 7 a Huawei Mate 20

Máme nový smartphone od společnosti Ulefone, O Ulefone Note 7 s designem částečně připomínajícím dva velmi oblíbené terminály Poznámka Redmi 7 a Huawei Mate 20.

Tento nový terminál, který je také k dispozici v konfiguraci kvůli konstrukci hlavní kamery Ulefone S1Připomíná Huawei Mate 20.

Specifikace Ulefone Note 7

Na začátku března představil smartphone čínský výrobce Ulefone Ulefone S1Zadní panel vypadá jako telefon Huawei Mate 20.

Dnes jsme viděli nový terminál společnosti. Ulefone Note 7. Zjevně se rozhodli „kopírovat“ dva populární smartphony. Poznámka Redmi 7 Y Poznámka 7 Prodva terminály, které se velmi dobře prodávají. Příbuzný Funkce Ulefone Note 7 S řezem podobným pádu pod přední kamerou můžeme říci, že tento terminál má 6,1palcovou obrazovku s rozlišením 1280 x 600 pixelů.

Ulefone Note 7Ulefone Note 7

A protože jsme mluvili o tom, kde je kamera umístěna, řekněme, že rozlišení této přední kamery je 5 megapixelů s clonou F / 2.0. Hlavní fotoaparát je vybaven moduly s rozlišením 8, 2 a 2 megapixely a hlavní modul má clonu F / 1,8. Díky designu hlavního fotoaparátu je tento nový terminál, jako je Ulefone S1, velmi podobný Huawei Mate 20.

Jedná se o extrémně levný smartphone, takže neočekávejte, že v jeho specifikacích najdete velkou chválu. Příkladem této technické závažnosti je přítomnost procesoru SoC MediaTek MT6580, pouze 1 GB RAM a 16 GB flash paměti. Kapacita baterie je 3 500 mAh.

Ulefone Note 7Ulefone Note 7

Kromě problémů s hardwarem vám řekneme, že Ulefone Note 7 se systémem Android 8.1 Oreo. Dalším bodem, který odráží základy terminálu, je absence skeneru otisků prstů.

Cena Ulefone Note 7

JE Cena Ulefone Note 7 Mělo by to být asi 100 $.

Zdroj: Gizchina

Zdravím z hloubky bytů.