Ulefone Note 7P, to jsou funkce a cena

Terminál, který potkáme v příštích několika řádcích, je slušný a cenově dostupný jako strategie několika rozvíjejících se asijských značek nabízet dobré dary za velmi dobrou cenu. Nový Ulefone Note 7P postupujte podle této příručky. Dobrý mobilní telefon se všemi nezbytnými funkcemi pro odpovídající výkon za omezenou cenu. Pokud jde o čipovou sadu, displej a konektivitu, připomíná nám to: BV6100. Podívejme se na jejich dary …

Vlastnosti Ulefone Note 7P

Tyto Funkce Ulefone Note 7P:

Obrazovka a rozložení

Spolu Displej s rozlišením HD + 1280 × 600 pixelů a Úhlopříčka 6,1 palceTento mobilní telefon debutuje a kapce vody přidává malý zářez. Sluchátko má profil 9,7 mm a je dodáváno ve fialové, černé a zlaté barvě.

Paměť, procesor a operační systém

Máme čipovou sadu MediaTek Helio A22, s 3 GB RAM a 32 GB ROM. Slot microSD může nabídnout až 128 GB externího úložiště. A doprovodný operační systém, 9,0 nohy, poslední verze Android.

Buben

Máme velkou kapacitu baterie, 3 500 mAh s tradičním nabíjením micro USB.

Fotoaparáty

Oficiální webové stránky jeden Trojitý hlavní fotoaparát se snímačem 8 MP + 2 MP + 2 MPZdá se, že se tento fotoaparát chová spíše jako duo s druhým senzorem pro bokeh. A na webu nejsou žádné informace o funkčnosti třetího senzoru. Může to být simulovaná strategie. Citace fotoaparát pro selfie, máme jediný 5 MP snímač.

Spojení

Duální 4G, dvoupásmové ac wifi, GPS a navigace GLONASS mají připojení a web ukazuje, že má Bluetooth v moderní verzi 5.0 … Zbytek jsou microUSB připojení s OTG, 3,5 mm konektor, otisky prstů snímače a odemčení obličeje. Také světelné, přibližovací a akcelerometrické senzory.

Ulefone Note 7P je dodáván s Helio A22, 32 GB ROM a 3 500 mAhUlefone Note 7P je dodáván s Helio A22, 32 GB ROM a 3 500 mAh

Cena Ulefone Note 7P

JE Cena Ulefone Note 7P Ukázalo se, že to bylo 100 USD na oficiálních stránkách, asi 90 EUR na změnu.

Výsledky a názory na Ulefone Note 7P

Ulefone Note 7P ale smartphone s dobrými funkcemi. Společnost se podle všeho uchýlila k ukázání některých maskovaných funkcí prostřednictvím darů a strategie napodobující design. Mate 20 ProTo není nutné, protože se jedná o samostatné zařízení s dostatečnými prvky.

Oficiální stránka Ulefone ve Španělsku