Ulefone Güç 3L

Ulefone Power 3L, levný telefon s NFC, který dokáže …

Ulefone Power 3L

Pokud hledáte levný mobilní telefon, ale nemusíte se ničeho vzdát, mohly by vás zajímat ty výkonné. Ulefone Power 3L. Je to verze Power 3 bez kofeinu, ale nenechává nic na náhodu.

Navzdory nízké ceně si Ulefone Power 3L zachovává velkou kapacitu baterie, slušný duální fotoaparát a doplněk, který na levných telefonech obvykle nevidíme. NFC. Níže vidíte všechny funkce. A v dalším videu vám necháme unboxing.

Specifikace Ulefone Power 3L

vlastnosti

Ulefone Power 3L

obrazovka 6 palec HD + S poměrem stran 18: 9.
Procesor MediaTek MT6739 4 jádra
Úložiště dat 2 GB
Úložný prostor 16 GBRozšiřitelný přes microSD až na 128 GB
Zadní kamera Duální blesk Duální 13 MP + 5 MP
Přední kamera 5 MP
Konektivita a doplňky S Google Pay, NFC, rozpoznáváním obličeje, snímačem otisků prstů, 4G Dual SIM se všemi pásmy, WiFi, GPS, Bluetooth atd.
baterie 6350 mAh s rychlým nabíjením a reverzním nabíjením.
OS Android 8.1 Oreo S inteligentním uživatelským rozhraním.

Ulefone Power 3L má jednoduchý hardware, ale poskytuje ho. Je jasné, že nejde o mobilní zařízení, které potřebujete k hraní nejtvrdších her na trhu, ale to nemusí být vaše starost.

Toto je telefon Dobrá moc používat WhatsApp, Facebook a denní aplikace. Sledování videa, poslech hudby atd. To vše s velkou přesností, 3 nebo 4 dny brutální autonomie s velkým využitím. Pokud telefon příliš nepoužíváte, budete mít vynikající autonomii.

Ulefone Power 3L

Telefon se nám líbil kvůli jeho kvalitě. pozadí přechodu designje dobrý dotek a docela lehký i přes svou velkou baterii. Podařilo se nám to otestovat během MWC a pravdou je, že nám zanechal velmi dobrý pocit.

Kolik stojí Power 3L?

Než to začnete kritizovat, můžete použít Power 3L od Ulefone Méně než 100 EUR. Ano, jak jste slyšeli. Pokud chcete více informací, navštivte odkaz níže. Za tuto cenu není možné najít něco s lepší autonomií a NFC.